Elisabeth Duda

Aktorka, konferansjerka, uczestniczka i gwiazda programu „Europa da się lubić”. Pochodzi z mieszanej rodziny. Jej matka jest Polką, a ojciec – Francuzem. Elisabeth jest absolwentką PWSTViT w Łodzi (Wydział Aktorski), którą skończyła z najlepszym wynikiem na swoim roku, a także jako pierwszy obcokrajowiec w historii szkoły. Wystąpiła w VII edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Tańczyła w parze z Mario Di Somma. Współprowadziła drugi sezon wakacyjnej produkcji TVN „Projekt plaża”, prowadziła talk-show TVN Warszawa „Goście, goście”, jak również program „Piękniejsza Polska” w TVP 1. W 2010 r. napisała dwie książki: „Mój Paryż” oraz „Żożo i Lulu”.

Na ekranie debiutowała w 2001 r. występem w „Urodzinach Ani”. Następnie zagrała m.in. w „Facetach”, „Agentkach” i „Biegnij, chłopcze, biegnij” (Nagroda Kargowskiego Lwa na III Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Gangsta Festival w Kargowej).

Jest aktorką dubbingową. Użyczyła głosu nauczycielce języka francuskiego w polskiej wersji filmu „Program ochrony księżniczek”, a także w „Cziłała z Beverly Hills 2” oraz „Na tropie Marsupilami”.

Chcesz zaangażować Elisabeth Dudę ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE