Electrica Duo

Idea projektu Electrica Duo zrodziła się w grudniu 2004 roku. Twórczynią i założycielką zespołu jest znana, utalentowana, młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert. Instrumentarium duetu to elektryczne skrzypce oraz elektryczna harfa. Dwa światy – ogień i woda muzycznej przestrzeni. Kasia zaprosiła do współpracy zdolną, obiecującą poznańską harfistkę Paulinę Antkowiak. Jej instrument posiada zmodyfikowane parametry dźwiękowe, jak również techniczne, dzięki czemu doskonale koresponduje muzycznie ze skrzypcami elektrycznymi.

Początek 2005 roku to okres intensywnej pracy nie tylko na płaszczyźnie brzmieniowej, ale również nad choreografią i ruchem scenicznym. Electrica Duo to nie tylko dźwięki. Artystki proponują niewiarygodne, zapierające dech stroje, taniec, śpiew… Słowem – prawdziwy show!

W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite, nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish, a także najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata. Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości oraz wdzięku. Zapraszamy na szaloną, niezapomnianą podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi, spontanicznymi dziewczynami, którym obce są rutyna i nuda…

Chcesz zorganizować koncert duetu Electrica Duo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE