El Saffron

Wielkie odkrycie muzyczne i dowód na to, że akustyczny zespół, grający muzykę sefardyjską i hiszpańską, jest  w stanie podbić serca całej rzeszy słuchaczy. To suma pasji, talentów, wykształcenia, doświadczenia, marzeń, ciężkiej pracy i zbiegu szczęśliwych okoliczności. El Saffron wykonuje tradycyjne pieśni sefardyjskie, a także utwory Yasmin Levy we własnych aranżacjach. Wokalistki to trzy uzdolnione i charyzmatyczne siostry Szafrańskie, w tym bliźniaczki, śpiewające w trójgłosie, grające na instrumentach: Izabela – liderka i główna wokalistka, jej bliźniacza siostra Laura – wokalistka i altowiolistka oraz Gabriela – wokalistka, skrzypaczka. Pomiędzy koncertami grupa pracuje nad własnym repertuarem.

El Saffron jak burza przeszedł do ścisłego finału szóstej edycji programu „Must Be The Music”, podbijając serca nie tylko polskiej publiczności, ale także jurorów.

Koncert formacji to ambitna, chwytająca za serca i przenosząca w inny świat podróż. Muzyka doskonała na duże i małe sceny, teatry, sale koncertowe, kameralne kluby, czy firmowe eventy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu El Saffron ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE