Edyta Nawrocka

Edyta Nawrocka to doświadczona wokalistka polskiej sceny muzycznej. Jej singiel „Pragnij Mnie” (gatunek disco polo, tropical dance) w samym serwisie YouTube osiągnął liczbę niemal 600 000 wyświetleń. Singiel z teledyskiem trafił do wszystkich polskich telewizyjnych stacji muzycznych i zajmował czołowe miejsca na polskich listach przebojów. Jej koncerty to prawdziwy show. Damski wokal, żywiołowy taniec, oprawa artystyczna zawsze gwarantują niezapomniane, spotęgowane doznania i wrażenia uczestników show. Ma na koncie wiele koncertów zarówno klubowych, jak i plenerowych, podczas których występowała na jednej scenie z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Utwory Edyty Nawrockiej znalazły się na szczycie listy HOUSE 20 PL Muzycznego Radia oraz były grane w audycjach „Hot Music Mix”.

Proponujemy koncerty Edyty Nawrockiej solo lub z DJ-em i jednym z producentów – P. Turnerem. Występ tego duetu to gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich wielbicieli muzyki pop, dance, disco i disco polo. Na życzenie jest możliwy również show w stylu imprezowej Ibizy z muzyką house.

Dzięki pełnieniu funkcji prezenterki TV w regionalnej stacji informacyjnej, Edyta jest znana na Dolnym Śląsku, wychodząc poza ramy muzyczne. Jest także YouTuberką, zloty swoich widzów organizuje zawsze w Warszawie. Kilka filmów z kanału przekroczyło już liczbę 700 000 odtworzeń!

Chcesz zorganizować koncert Edyty Nawrockiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE