Dżentelmenels

Zespół Dżentelmenels po nawiązaniu współpracy z raperami ze składu Slahbrat, rozpoczął koncertowanie pod koniec 2010 roku i od tej pory regularnie sieje spustoszenie na najciekawszych imprezach w regionie i całej Polsce. Chłopacy od początku byli nastawieni na eksperymentowanie z różnymi stylami i na współpracę z muzykami reprezentującymi różne nurty. Wytyczną była wspólna cecha łącząca wszystkich muzyków, którzy przez lata tworzyli ten projekt (a były okresy, gdy grali na scenie w 12 osób) – frajda ze wspólnego sklejania dźwięków.

Zespół przez lata mocno się zmieniał, szukając swojego stylu. Współpracował na stałe i okazjonalnie z różnymi, ciekawymi muzykami – od weteranów środowiska jazzmanów, po zdolną młodzież. Skład ustabilizował się w 2013 roku w postaci klasycznego rockowego bandu. Wówczas ustabilizował się również trochę kierunek twórczości.

Dżentelmenels grali na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: Habakuk, Fokus, Rahim, GrubSon, Gural, Bakshish, Jamal, Kim Novak, Marika i Spokoarmia, donGURALesko, Ras Luta, Farben Lehre, Coma, Lao Che, 52 Dębiec, Koniec Świata, Turbo, Hasiok, Hadrony, Afront, Pojutrze, Dj Przeplach, Majkel, TruKru, Metrowy, HK Rufijok, Skorup i wielu innych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dżentelmenels ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE