Dwie Korony

Zespół Dwie Korony gra przeboje jednego z liderów zespołu Czerwone Gitary – Krzysztofa Klenczona. Tworzą go zawodowi muzycy, którzy nagrali bardzo dużo autorskich płyt, występowali też na wszystkich kluczowych festiwalach muzycznych naszego kraju. Setki imprez krajowych, trasy koncertowe dla Polonii za granicą, teledyski emitowane w telewizji, krążek wydany wspólnie z Polskim Radiem Katowice prezentujący największe przeboje Krzysztofa w wersji akustycznej – to tylko część dorobku artystycznego Dwóch Koron. Zespół został przygotowany do działalności przez Janusza Kondratowicza – autora tekstów większości przebojów legendarnego polskiego artysty. Grupa zapraszana jest na prestiżowe spotkania poświęcone pamięci wielkiego wokalisty Czerwonych Gitar.

Show podzielony jest na dwie części. W pierwszej grane są największe przeboje Krzysztofa Klenczona w formie zbliżonej do oryginałów, m.in. „Moda i miłość”, „Matura”, „Nikt na świecie nie wie”, „10 w skali Beauforta”, „Biały krzyż”, „Powiedz stary gdzieś ty był”. Druga połowa to przeboje Czerwonych Gitar w melodyjnych aranżacjach muzycznych (m.in. „Niebo z moich stron”, „Ciągle pada”, „Dozwolone od lat 18”, „Nie zadzieraj nosa”, „Anna Maria”, „Płoną góry, płoną lasy”).

Grupa może się zaprezentować w następujących wariantach:
– full opcja (cztero- lub pięcioosobowy skład),
– stylizacja na lata 60. oraz 70. – znakomicie nadaje się na mniejsze imprezy czy eventy (trzyosobowy skład + dwie tancerki),
– wersja akustyczna – widowisko muzyczne „Wywiad, jakiego nie było – Krzysztof Klenczon”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dwie Korony ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy

  • UNIVERSE