Dwie Korony

Zespół Dwie Korony gra przeboje jednego z liderów zespołu Czerwone Gitary – Krzysztofa Klenczona. Tworzą go zawodowi muzycy, którzy nagrali bardzo dużo swoich autorskich płyt i występowali na wszystkich kluczowych festiwalach muzycznych w naszym kraju. Setki koncertów w kraju, trasy koncertowe dla Polonii za granicą, teledyski emitowane w TVP 3, Polsat 2, TV 4, płyta wydana wspólnie z Polskim Radiem w Katowicach prezentująca największe przeboje Krzysztofa w wersji akustycznej – to tylko część dorobku artystycznego Dwóch Koron. Do koncertów zespół został przygotowany przez Janusza Kondratowicza – autora tekstów większości przebojów Klenczona. Grupa zapraszana jest często na prestiżowe imprezy poświęcone pamięci tego wielkiego artysty.

Koncert zespołu podzielony jest na dwie części. W pierwszej grane są największe przeboje Krzysztofa Klenczona w formie zbliżonej do oryginałów, m.in. „Moda i miłość”, „Matura”, „Nikt na świecie nie wie”, „10 w skali Beauforta”, „Biały krzyż”, „Powiedz stary gdzieś ty był”. Druga część to przeboje Czerwonych Gitar w melodyjnych aranżacjach muzycznych, m.in. „Niebo z moich stron”, „Ciągle pada”, „Dozwolone od lat 18”, „Nie zadzieraj nosa”, „Anna Maria”, „Płoną góry, płoną lasy”.

Grupa może występować w następujących wariantach:
– full opcja (cztero- lub pięcioosobowy skład),
– stylizacja na lata 60 oraz 70. – znakomicie nadaje się na mniejsze imprezy czy eventy (trzyosobowy skład + dwie tancerki),
– wersja akustyczna – widowisko muzyczne „Wywiad, jakiego nie było – Krzysztof Klenczon”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dwie Korony ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy

  • UNIVERSE