Dukat

Zespół Dukat to grupa 6 doświadczonych muzyków z Żywca i okolic, mocno działających w branży muzycznej. Wieloletnie doświadczenie, energia, dopasowanie charakterów mają odzwierciedlenie w wykonywanej muzyce. To, co szczególnie wyróżnia grupę na tle innych zespołów muzycznych w Polsce, to wspaniałe, profesjonalne wokale Natalii i Artura (uczestników programów TV takich jak Bitwa na głosy i Szansa na sukces) współpracujących z wieloma uznanymi artystami sceny polskiej i angielskiej. Posiadają własny autorski dorobek artystyczny emitowany w polskim i angielskim radio.

W swoim repertuarze Dukat dostosowuje się do wymagań, gra prawie wszystko: przeboje światowe, standardy muzyki rozrywkowej, piosenki Disco Polo, biesiadne oraz muzykę góralską, folk, programy patriotyczne i inne. Muzyka wykonywana jest w 100% na żywo, z niewyobrażalną góralską energią! Formacja działa na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju.

W swoim dorobku artystycznym posiadają m.in. przebój „Góraleczka” – wielotygodniowy przebój Radia Bielsko emitowany w TV Trwam i TV Silesia. Zagrali setki koncertów oraz imprez takich jak:

– występ dla Telewizji Polonia na Międzynarodowych Festiwalach Eurofolk w Sanoku,
– występ w Telewizji Polskiej w programach „Między Niebem a Ziemią”, „Kawa czy Herbata”,
– kilkukrotne występy w warszawskim hotelu Victoria na gali pod patronatem prezydenta RP,
– występ w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej,
– występ na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Holandii
– występ w TV Trwam,
– event dla TV Polsat i wielu innych znanych polskich firm.

Dodatkowo zespół Dukat ma w swojej ofercie koncert muzyki folkowej. Obszerność materiału muzycznego i jego różnorodność trafi w gusta każdego słuchacza, uprzyjemni eventy, szkolenia, konferencje czy imprezy plenerowe. Istnieje możliwość prowadzenia imprez również w języku angielskim.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dukat ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE