Duet Karo

Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TVS, TV KATOWICE, TV NTL, gdzie są stałymi gośćmi. W roku 2015 Duet Karo obchodził 15-lecie działalności artystycznej. Z tego tytułu odbył się koncert benefisowy, który został uwieczniony na nośniku DVD.

Chorzowski Duet Karo istnieje na rynku od 2000 r. Jego twórcy stanowią parę nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki. Mają na koncie 4 autorskie płyty. Ich utwory zostały zostały wykorzystane w filmach „Zgorszenie publiczne” oraz „Piąta pora roku”.

Osiągnięcia Duetu Karo związane z TVS to:

– PRZEBÓJ ROKU 2008 – „ŻONECZKA”,
– PRZEBÓJ ROKU 2009 – „KOCHOSZ MIE CZY NIY”,
– PRZEBÓJ ROKU 2010 – „KOCHOSZ MIE CZY NIY”,
– TELEDYSK ROKU 2010 -„KOCHOSZ MIE CZY NIY”,
– WYKONAWCA ROKU 2010,
– PRZEBÓJ LATA 2011 – „GORĄCE WAKACJE”,
– WYKONAWCA MIESIĄCA MARZEC 2013.

Duet Karo serdecznie zaprasza na program „Nasz muzyczny świat”, który jest oparty na utworach z autorskich płyt. Koncert trwa 1,5 h, bez przerwy. Składa się z trzech części:
I część – biesiadna, w stylizowanych śląskich strojach,
II część – monolog humorystyczny,
III część – piosenki popowe w efektownych strojach.

Zdobyte doświadczenie i dobry kontakt z publicznością jest ich zaletą, potrafią rozbawić i dostosować swój występ do każdego słuchacza.

Chcesz zorganizować koncert Duetu Karo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE