Dubska

Najbardziej rozśpiewany polski zespół reggae! Piosenki grupy Dubska to przebojowe, przepełnione pozytywną energią brzmienia z pulsującą sekcją rytmiczną i dętą, która od początku istnienia kapeli odgrywa dużą rolę. Formacja tworzy materiał życiowy: o miłości, nadziei, wolności, a przede wszystkim – poszukiwaniu własnej drogi do szczęścia i spełnienia w galopującym świecie. Robi to w sposób prosty, komunikatywny, z dużą dozą humoru i dystansu artystów do samych siebie.

Zespół sięga po różne odmiany reggae: od skocznego ska, przez kołyszące dźwięki, aż po mistyczny dub. Utwory są przesiąknięte klimatem „miejskiego folku”, opowiadają historie wesołe i smutne, komiczne oraz romantyczne, w myśl zasady, że to, co zwykłe, jest genialne.

Dubska to bogaty, 8-osobowy skład, z sekcją dętą i 3 wokalistami: Dymitrem Czabańskim, Marcinem Muszyńskim i Dianą Rusinek, którzy często śpiewają razem, tworząc ciekawe harmonie.

Formacja ma na koncie kilkaset koncertów, w tym wielokrotne występy podczas czołowych polskich festiwali. Występy to rozkołysana i taneczna zabawa na najwyższym poziomie. Grupa gra własne kompozycje, ale i nie stroni od niekonwencjonalnych coverów. Furorę robią nietypowe wersje przebojów m.in. Tiny Turner, Boba Marleya, Everly Brothers czy UB40.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dubska ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE