Drezdenko-Kubas

Przygoda z muzyką Dariusza Kubiaka rozpoczęła się, gdy lider grupy był jeszcze dzieckiem i wraz z rodziną zaczął występować na lokalnych scenach. Artysta nieustannie rozwijał swoje umiejętności współpracując z czołówką polskich twórców przy wielu projektach muzycznych. W 2010 roku w Chorwacji powstał pierwszy wideoklip do utworu „Dla Ciebie ta piosenka”. Muzyk zaczął sam tworzyć muzykę i pisać teksty. Producentem aranżacji został „zawodowiec” w branży – Robert Balcerzak.

Zaczęły kolejno powstawać autorskie piosenki brzmiące świeżo, odważnie. Singiel pt. „Gdzie jest dziewczyna ta” okazał się „strzałem w 10”. Utwór znalazł się na różnych playlistach rozgłośni radiowych oraz na antenach telewizyjnych z muzyką disco-polo-dance w Polsce. Teledysk w ciągu zaledwie kilku tygodni od premiery obejrzało ponad milion osób! Ten sukces spowodował, że Darek kontynuował nagrywanie kolejnych wideoklipów, nie zwalniając tempa.

Jego atuty sceniczne to: bardzo dobry kontakt z publicznością, uwodzicielski głos, teksty zapadające w pamięć, a także melodyjna muzyka, która porywa wszystkich do tańca.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Drezdenko-Kubas ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE