Drezdenko-Kubas

Przygoda z muzyką rozpoczęła się, gdy lider grupy był jeszcze dzieckiem i wraz z rodziną zaczął występować na lokalnych scenach. Nieustannie rozwijał swoje umiejętności współpracując z czołówką polskich muzyków i kompozytorów przy wielu projektach muzycznych. W 2010 roku w Chorwacji powstał pierwszy wideoklip do utworu „Dla Ciebie ta piosenka”. Zaczął sam tworzyć muzykę i pisać teksty. Producentem aranżacji jest jeden z najlepszych aranżerów w kraju – Robert Balcerzak.

Zaczęły kolejno powstawać autorskie piosenki w nowych, odważnych brzmieniach.
Singiel pt. „Gdzie jest dziewczyna ta” okazał się „strzałem w 10”. Utwór znalazł się na różnych playlistach rozgłośni radiowych i telewizyjnych z muzyką disco-polo-dance w Polsce. Teledysk do utworu w ciągu zaledwie kilku tygodni od premiery obejrzało ponad milion osób! Ten sukces spowodował że muzyk zaczął nagrywać kolejne teledyski i nadal nie zwalnia tempa.

Jego atutem na scenie jest bardzo dobry kontakt z publicznością, uwodzicielski głos, teksty zapadające w pamięć i, co najważniejsze, melodyjna muzyka, która porywa wszystkich do tańca.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Drezdenko-Kubas ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE