Dr Misio

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”). Zespół gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia.

Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i niestroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie trzy płyty: „Młodzi”, „Pogo” oraz „Zmartwychwstaniemy”, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”.

Grupa zagrała niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce, od maleńkich klubów, po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale w Jarocinie czy Woodstock. Dr Misio jest wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dr Misio ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE