Dr Blues & Soul Re Vision

W październiku 2011 roku powstała nowa poznańska formacja: Dr Blues & Soul Re Vision. Pomimo nazwy sugerującej daleko idące nowatorstwo, odniesienie do teraźniejszości, a także odnowę, stylistyka grupy oparta jest przede wszystkim na klasycznej, „czarnej” muzyce lat 60., oscylującej wokół bluesa, rhythm and bluesa, jak również wczesnego soulu. Program koncertowy obejmuje w znakomitej większości najciekawsze, najbardziej znane, lubiane standardy. Są to w większości dynamiczne utwory, wręcz o tanecznym charakterze. Oczywiście nie zabraknie także kilku spokojniejszych piosenek.

Liderem formacji jest Dr Blues – Krzysztof Rybarczyk – wokalista i gitarzysta, wielbiciel „czarnej” muzyki oraz brzmienia zespołów z lat 40.-70., który, wykonując standardy soulowe, czy też bluesowe, znakomicie czuje się na estradzie, nawiązując bezpośredni, niewymuszony kontakt z publicznością.

Koncert zespołu to okazja do nieskrępowanej zabawy przy brzmieniach, z których 50 lat temu rodził się rock, jak również R’n’B.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dr Blues & Soul Re Vision ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE