Doda

Doda (Dorota Rabczewska) już jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej. Postanowiła podjąć naukę w Studiu Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej. Pod koniec XX wieku przyjęta została do teatru Studio Buffo. Występowała tam m.in. w musicalu „Metro”. W roku 2000 wstąpiła do zespołu Virgin. W 2005 roku otrzymała nagrodę publiczności na festiwalu w Sopocie za piosenkę dedykowaną papieżowi – „Znak pokoju”. Dwa lata później Dorota zrezygnowała z dalszych występów z zespołem i zaczęła karierę solową, jednak później powróciła do koncertów z grupą.

Podczas jej występów, pod sceną każdorazowo pojawiają się kilkutysięczne tłumy, co niejednokrotnie wprawiało w zachwyt organizatorów imprez. Doda zagrała mnóstwo koncertów nie tylko w Polsce, ale również za granicą (m.in. w Niemczech, USA, Kanadzie, Irlandii, Holandii, Szwecji i Norwegii).

Jesienią 2016 r. reaktywowano zespół Virgin. Niemalże jednocześnie powstała nowa płyta grupy pt. „Choni”, której pierwszy singiel promuje trzecią część „Pitbulla” – najchętniej oglądanego filmu 2016 roku.

Wiosną 2017 r. swoją premierę miało drugie w karierze artystki DVD prezentujące trasę koncertową „Riotka Tour”.

Po zakończeniu koncertowania z Virgin, artystka już przygotowała nową, solową trasę koncertową! Mając na uwadze poprzednie produkcje oraz osobowość, pomysłowość i charyzmę wokalistki – spodziewajcie się Państwo koncertu wyjątkowo widowiskowego i spektakularnego. Multimedia, pirotechnika i efekty specjalne, ale przede wszystkim muzyka wykonywana na żywo, to od lat wizytówka show Dody. Rok 2020 zwiastuje nową trasę, nową płytę oraz, mamy nadzieję, jej koncert w Państwa mieście!

Doda ma również na swoim koncie wiele udziałów w przedsięwzięciach telewizyjnych, m.in. Festiwal w Opolu, udział w programie „Mów mi mistrzu” czy finalnie „Sylwester z Dwójką”. Oprócz działalności wokalnej, artystka jednocześnie gra w teatrze (spektakl pt. „Słownik Ptaszków Polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny).

Chcesz zorganizować koncert Dody ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE