DOC.

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastroenterologa/internistę Tomasza Ryznara. Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy, obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Do lekarzy dołączyli zawodowi muzycy z Podkarpacia: Witold Drapała – instrumenty klawiszowe, Kacper Radek – gitara oraz Filip Łukaszewicz – perkusja. Zespół jest mocno rozpoznawalny muzycznie, ponieważ w takim krótkim czasie wypracował już własny styl i brzmienie oparte na rocku i blues-rocku z elementami R’n’B.

Wiosną 2016 r. odbyła się premiera pierwszego singla DOC-a pt. „Dom”. 10 lutego 2017 r. ukazała się debiutancka płyta DOC. pt. „Dla kilku chwil”, a wraz z nią promujący płytę teledysk do utworu „Pozwól mi”. Od 2017 r. DOC. grany jest regularnie na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz innych rozgłośni Podkarpacia.

Początkiem roku 2018 zespół wygrał prestiżowy plebiscyt Radia Rzeszów – „WERBEL’2017”.

Debiutancka płyta DOC-a okrzyknięta została jako ta najlepsza spośród twórców Podkarpacia w 2017 r., zaś nagrodą był m.in. koncert finałowy przed Rayem Wilsonem w rzeszowskim klubie LUKR oraz nagranie kolejnej płyty w Studio Radia Rzeszów.

Zespół wystąpił w programie „Dzień Dobry TVN” z utworem „Moje Miejsce”.

Wiosną 2019 r. miała miejsce premiera nowego singla pt. „Spalony”. Teledysk do utworu stworzył i wyreżyserował znany warszawski reżyser Maciej „ARCHON” Michalski – laureat wielu międzynarodowych nagród, współpracujący m.in. z Justyną Steczkowską.

Chcesz zorganizować koncert zespołu DOC. ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE