Dmuchane atrakcje

Dmuchane urządzenia rekreacyjne na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne z udziałem dzieci i dorosłych. Gwarancja udanej, bezpiecznej zabawy! W ofercie znajdziecie Państwo: gigantyczne dmuchane tory przeszkód, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, suche baseny oraz wiele innych atrakcji. Obsługa na terenie całej Polski!

Dmuchane tory przeszkód
Nowość imprez integracyjnych, firmowych, jak również pikników rodzinnych. Urządzenia o ogromnych rozmiarach, połączone ze sobą, dają razem ponad 60 metrów toru! Na przeszkody składają się: strome wejście po drabinkach, przepaść do przeskoczenia, zjazd z góry po ślizgu, wahadła, most do przebiegnięcia, dmuchane kule, po których trzeba skakać (uważając, aby nie spaść) i przejść cały odcinek. Wipeout to urządzenia stworzone z myślą o dorosłych uczestnikach imprez. Zabawa łączy się tutaj z rywalizacją.

Strefa dzieci
Nadmuchiwane urządzenia rekreacyjne dla dzieci: zjeżdżalnie, zamki do skakania, suche baseny z piłeczkami, aktywne centra, place zabaw, to atrakcje, bez których nie może się odbyć żaden piknik rodzinny ani inna impreza z udziałem najmłodszych!

Eventy integracyjne, firmowe, plenerowe, pikniki rodzinne
Pneumatyczne atrakcje szczególnie dobrze sprawdzają się tam, gdzie potrzebna jest integracja. Można je ustawiać nie tylko w plenerze, ale również pod dachem. Proponujemy: gigantyczne tory przeszkód, wipeout, trapez, tarcze celnościowe, ruroskoczki.

Zestawy tematyczne:
–  „Galakto”,
– „Kredki”,
– „Piraci”,
– „Dżungla”,
– „Zamki”,
– „Sport”.

Chcesz wynająć Dmuchane atrakcje ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE