DJ Hazel

Już jako 7-letnie dziecko został zapisany do podstawowej szkoły muzycznej. Wówczas uczył się gry na pianinie i klarnecie. To właśnie pomogło mu w bardzo szybkim czasie opanować sztukę DJ-skiego miksowania. Za początek kariery uważa rok 1998, bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiącach grania w klubach warszawskich zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii „MIKSOWANIE DO TAŃCA”. Rok później powtórzył ten sukces, zdobywając już wtedy tytuł „MASTER DJ DMC”. Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki klubowej.

Wchodzi w skład nielicznej grupy DJ-ów Pioneer Poland – „PIONEER DJ’S TEAM”, jeżdżąc i grając po klubach w całej Polsce oraz w Niemczech. Zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Europy DJ-ów w Niemczech.

Gustuje głównie w klimatach house, elektro house, progressive house, trance, hard trance, hardstyle, techno. Jego sety są układane w 100% dla klubowiczów, aby dać maksimum satysfakcji i zabawy. Przy jego muzyce nie da się ustać spokojnie, a zabawa na długo pozostaje w pamięci. Jego możliwości techniczne nie znają granic (DJ-e nazywają go „Najszybsze Ręce Europy”). Uwielbia zaskakiwać miksami ludzi, a czasami nawet samego siebie.

Swoje zdolności grania na różnych instrumentach muzycznych wykorzystuje w występach LIVE SHOW razem ze swoim starszym bratem DJ-em DRUM-em, prezentując na żywo największe przeboje klubowe, które porywają wszystkich do zabawy.

Chcesz zorganizować koncert DJ-a Hazela ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE