Degustacje wina

Pragniemy przybliżyć Państwu tajemnicę wina, ukazać wino takim, jakim zawsze było – świadkiem w momentach przyjaźni i rozluźnienia. Przedstawimy otulającą świat win rzeczywistość, która choć  z pozoru niedostępna posiada swój indywidualny urok i powab. To niepowtarzalny event, którego goście uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu oryginalnych win i potraw.

Prezentacja w regionalnych strojach nawiązujących do tematu danego spotkania, wspaniałych dekoracji  i w odpowiednio dobranej aranżacji muzycznej. W ramach degustacji oferujemy Państwu zmysłową i pełną głębokich doznań podróż po tajemniczych zakamarkach smaku. Wysoko ceniąc wino pomożemy poruszać się w jego intrygującym i szlachetnym świecie. Pomożemy Państwu uporządkować swoją dotychczasową wiedzę o winie, nauczymy sztuki degustacji, doboru i podawania „napoju bogów”. Doradzimy jakie wina wybierać w odpowiednim  towarzystwie i na konkretne okazje biznesowe. Wskażemy gatunki win, które warto znać i smakować.  Proponujemy naukę poprzez praktykę – ciekawy, zabawny, oparty na osobistych doświadczeniach kurs degustacyjny. Doświadczony znawca i miłośnik win, opowie o gatunkach, szczepach, sposobach produkcji, bukietach i aromatach wina.

Wspólna degustacja win to:

Doskonałe uzupełnienie konferencji, przyjęć czy wielogodzinnych posiedzeń biznesowych,
Fantastyczny sposób na ożywienie i podniesienie rangi każdego spotkania,
Świetny sposób na miłe zakończenie spotkań i szkoleń firmowych,

Ciekawy kurs który zostaje w pamięci, którego treść będzie niewątpliwie tematem dalszych dyskusji i inspiracja do własnych poszukiwań,
Lekki pokaz dostarczający niezbędnych, podstawowych informacji na temat win, ich klasyfikacji oraz czynników wpływających na ich jakość,
Możliwość zgłębienia różnorodności oraz bogactwa wina świata, dzięki degustacji starannie dobranych win pochodzących od renomowanych producentów. Możemy państwu zaproponować niepowtarzalne spotkanie wraz z degustacją wina i prezentacją kulinarną zabierając w podróż smaku takich krajów jak:Francja, Sycylia, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Austria, Liban, Grecja, Cypr, Chile, Maroko, Gruzja, Meksyk oraz degustację koszernych win i potraw żydowskich.

Chcesz zorganizować Degustację win ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com