Degustacja wina

Pragniemy przybliżyć Państwu tajemnice wina, ukazać je takim, jakim zawsze było – świadkiem w momentach przyjaźni i rozluźnienia. Przedstawimy otulającą świat win rzeczywistość, która, choć z pozoru niedostępna, posiada swój indywidualny urok i powab. Zorganizujemy event, którego goście uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu oryginalnych win i potraw. Prezentacja w regionalnych strojach nawiązujących do tematu danego spotkania, wspaniałe dekoracje i odpowiednio dobrana aranżacja muzyczna…

W ramach spotkania oferujemy Państwu zmysłową i pełną głębokich doznań podróż po tajemniczych zakamarkach smaku. Pomożemy Państwu uporządkować swoją dotychczasową wiedzę o winie, nauczymy sztuki degustacji, doboru i podawania trunku. Doradzimy, jakie wina wybierać w odpowiednim towarzystwie i na konkretne okazje. Wskażemy gatunki, które warto znać i smakować. Proponujemy naukę poprzez praktykę – ciekawy, zabawny kurs degustacyjny. Doświadczony znawca i miłośnik win opowie o gatunkach, szczepach, sposobach produkcji, bukietach i aromatach.

Wspólna degustacja win to:
– doskonałe uzupełnienie konferencji, przyjęć czy wielogodzinnych posiedzeń biznesowych,
– fantastyczny sposób na ożywienie i podniesienie rangi każdego spotkania,
– świetny sposób na miłe zakończenie spotkań i szkoleń firmowych.

Ciekawa atrakcja, która zostaje w pamięci. Jej treść będzie niewątpliwie tematem dalszych dyskusji i inspiracją do własnych poszukiwań.
Możemy zaproponować niepowtarzalne spotkanie wraz z degustacją i prezentacją kulinarną, zabierając w podróż wśród smaków takich krajów jak: Francja, Sycylia, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Austria, Liban, Grecja, Cypr, Chile, Maroko, Gruzja, Meksyk oraz Izrael.

Chcesz zorganizować Degustację wina ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE