Danzel

3 miliony sprzedanych płyt na całym świecie, dziesiątki wyróżnień (MTV, EMA), największe hity w popowo-rockowych aranżacjach! Danzel (Johan Waem) pochodzi z Belgii. To doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista promujący muzykę pop i dance. W 2004 roku zadebiutował utworem „Pump It Up”. Bardzo szybko pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy, co dało mu dużą popularność. Na swoim koncie ma wydanych kilka albumów, z których pochodzą znane przeboje: „Pump It Up”, „You Are All Of That”, „Put Your Hands Up”, „My Arms Keep Missing You”, „You Spin Me Round”, „Jump”.

Płyty muzyka wydawane są w całej Europie. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA Music Awards 2005 Danzel został nagrodzony jako najlepszy zagraniczny artysta. Jest on jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są ciągle grane przez DJ-ów na całym świecie. Pełne energii koncerty zaskakują publiczność, powodując niezapomniane wrażenia!

W 2017 roku Danzel wyruszył w europejską trasę koncertową „DANZEL LIVE TOUR 2017”. Trasa obejmowała m.in. Rosję, Austrię, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Szwecję oraz Polskę. Z uwagi na wielką popularność Danzela w naszym kraju, zapraszamy również Państwa do współpracy. Fenomenalny show na żywo z zespołem lub tancerkami, pełny energii muzyczno-taneczny występ jest zawsze znakomicie odbierany przez publiczność!

Na koncercie Danzel wykonuje między innymi: „Pump it up”, „You Spin Me Round”, „My Arms Keep Missing You”, „What is life” czy „Under Arrest”, a także światowe covery: Metallica – Nothing else matters, Bruno Mars – Grenade, David Guetta & Chris Willis – Love is gone, i inne.

Oferujemy pakiet promujący imprezę, na który składa się nagranie zapowiedzi audio i video przez Danzela. Zaproszenie będą mogli Państwo opublikować w radio, w telewizji oraz w Internecie. Jest to ciekawa propozycja, za którą nie muszą Państwo płacić.

Istnieje możliwość koncertu z tancerkami lub z zespołem w popowo-rockowej odsłonie.

Chcesz zorganizować koncert Danzela ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE