Damatus

Maciej Duda „Damatus” – iluzjonista, artysta estradowy, aktor, konferansjer-wodzirej. Od 1989 r. czynny uczestnik Międzynarodowych Kongresów Prestidigitatorskich w naszym kraju i poza jego granicami. Występował m.in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Austrii, Szwecji, na Słowacji i Węgrzech, gdzie większość jego występów uhonorowana została głównymi nagrodami. Zdobywając wiedzę i umiejętności iluzjonistyczne u najlepszych specjalistów tego gatunku sztuki, a także zgłębiając tajemnicę pracy estradowej na wydziale aktorsko-impresaryjnym, artysta postanawia połączyć dwie rzadkie umiejętności i zostać prekursorem nowego kierunku iluzjonistyczno-estradowego.

Owocuje to licznymi pokazami dla publiczności, począwszy od widowni kilkunastoosobowej, a skończywszy na kilkutysięcznej. Błyskotliwość, żart, połączenie tekstu mówionego ze spektakularnymi efektami iluzjonistycznymi sprawiają, że programy prezentowane przez Macieja budzą aplauz zarówno podczas małych bankietów, jak również w czasie dużych imprez masowych. Należy wspomnieć, że oprócz pokazów iluzjonistycznych, artysta zajmuje się prowadzeniem imprez estradowych, konsultacjami teatralno-filmowymi, warsztatami iluzjonistycznymi, pracą dziennikarską, a także działalnością charytatywną. Znany w kręgach artystycznych i biznesowych, dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno w programach dla dzieci, młodzieży, jak i widzów dorosłych.
Jego niezwykła kreatywność pozwala dopasować show pod kątem indywidualnych wymagań.
Oferta:
– pokazy iluzji scenicznej i mikroiluzji,
– przedstawienia teatralno-prestidigitatorskie,
– nauka iluzji,
– konferansjer-wodzirej (andrzejki, bale karnawałowe, mikołajki, sylwester, festyny rodzinne, imprezy okolicznościowe i inne).

Chcesz zaangażować Damatusa ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE