Czerwoni jak cegła

Krakowska formacja blues-rockowa założona w 2013 roku, by grać bluesa inaczej niż wszyscy. Muzyka to ich pasja i zawód, a każdy koncert to świetna zabawa i profesjonalizm, o czym świadczy ponad setka koncertów granych rocznie. Znakomite brzmienie na scenach festiwalowych, jak i w małych klubach. Grupa gra największe przeboje bluesowe m.in Dżemu i Tadeusza Nalepy.

Skład zespołu:

Rafał „Gość” Zalas – utalentowany charyzmatyczny wokalista i gitarzysta grający z zespołami The Bats, Goście Goście, Czerwoni jak Cegła oraz Blues Drive, z którym to zdobył nagrodę za najciekawsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy na XXI Festiwalu Blues Nad Bobrem. Współtwórca znakomitego duetu Zalas&Tokarczyk Duo. Od dwudziestu lat na krakowskiej scenie muzycznej. Współpracował z takimi muzykami jak Grzesiek Schneider (Dżem, Gienek Loska Band), Grzesiek Gryboś (Soul Finger) oraz Robert Pieculewicz (Moonwalker).

Grzegorz Gryboś – znakomity gitarzysta znany ze współpracy z grupą Soul Finger.

Adrian Burek – perkusja – mielczanin, uczęszczał do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracował z zespołami Ekspedycja, Rachus Quartet, Kiwi Quartet, Lies, Moody Self, Apple Fields.

Artur Barczewski – basista odnajdujący się w różnych gatunkach muzycznych. Brał udział w wielu projektach krakowskiej sceny muzycznej. Współpracował m.in. z Jarkiem Śmietaną, Neilem Zazą, Liamem MacMhurri, Robertem Pieculewiczem czy Jackiem Dewódzkim. Brał udział w autorskim projekcie Pawła Mąciwody (Scorpions) – Stirwater.

Zobacz także: NajemnicY.


Chcesz zorganizować koncert zespołu Czerwoni jak cegła ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE