Cube Dance

Zawodowa grupa taneczna stworzona po to, aby prezentować niezapomniane pokazy i brać udział w turniejach tanecznych. Artystów wyróżniają dynamiczne, widowiskowe choreografie oparte na różnorodnych stylach połączonych z elementami akrobatyki. Założycielami grupy są: Wioleta Fiuk i Jarosław Tomczewski. Doświadczenie taneczne liderzy zdobywają od 1991 roku. Oboje są doskonale znani dzięki popularnemu show telewizyjnemu „You Can Dance”.

Formacja zrzeszona jest w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Członkami elitarnej grupy tancerzy Cube Elite są najlepsi uczniowie Cube Dance Academy. Wielokrotnie zajmowali oni najwyższe miejsca na mistrzostwach oraz festiwalach organizowanych nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Wielu z artystów formacji zakwalifikowało się do programu „You Can Dance” (Wioleta Fiuk wygrała III edycję programu, a Paulina Figlińska dotarła do ścisłego finału V edycji).

Pokaz taneczny wykonany przez Mistrzów Polski / Mistrzów Świata może idealnie wzbogacić wszelkiego rodzaju imprezy. Proponujemy:
– pokazy w wybranym przez Państwa stylu i o dowolnej tematyce,
– warsztaty taneczne,
– naukę tańca dla dzieci,
– warsztaty z modelingu, pokazy mody,
– wynajem tancerzy do spektakli, musicali, reklam, filmów,
– oprawę artystyczną występów estradowych lub koncertów,
– pokazy taneczne podczas bankietów, a także wszelkiego rodzaju imprez,
– „Show Girls” – występ profesjonalnego zespołu cheerleaderek; pokaz zmobilizuje do sportowej rywalizacji oraz kibicowania; show, energia i piękne dziewczyny – tego nie może zabraknąć na żadnej imprezie!

Chcesz zorganizować występ formacji Cube Dance ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE