Cube Dance

Cube Dance – zawodowa grupa taneczna stworzona, aby prezentować niezapomniane pokazy i brać udział w turniejach tanecznych. Wyróżniają ich dynamiczne i widowiskowe choreografie oparte na różnorodnych stylach tańca połączonych z elementami akrobatyki. Założycielami grupy są Wioleta Fiuk i Jarosław Tomczewski, którzy doświadczenie taneczne zdobywają od 1991 roku. Oboje są doskonale znani dzięki popularnemu show telewizyjnemu You Can Dance.

Ich grupa zrzeszona jest w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Członkami elitarnej grupy tancerzy Cube Elite są najlepsi uczniowie Cube Dance Academy.

Wielokrotnie zajmowali najwyższe miejsca na mistrzostwach, pucharach i festiwalach organizowanych w Polsce, Europie i na świecie. Wielu z tancerzy grupy zakwalifikowało się do programu You Can Dance. Warto zaznaczyć, że Wioleta Fiuk wygrała III edycję tego programu, a inna z tancerek, Paulina Figlińska, dotarła do ścisłego finału V edycji.

Oferujemy Państwu artystyczną oprawę wszelkiego rodzaju imprez:

Cube Elite – pokaz zawodowego zespołu tanecznego oraz angaż tancerzy do różnych projektów.

Pokaz taneczny wykonany przez Mistrzów Polski oraz Mistrzów Świata może idealnie wzbogacić wszelkiego rodzaju imprezy. Proponujemy:
-pokazy w wybranym przez Państwa stylu oraz o dowolnej tematyce,
-warsztaty taneczne,
-naukę tańca dla dzieci,
-warsztaty z modellingu i pokazy mody (współpraca z Agatą Biernat – Vice Miss Polski 2009),
-wynajem tancerzy do spektakli, musicali, reklam, filmów
-oprawa artystyczna występów estradowych i koncertów
-pokazy taneczne podczas bankietów i wszelkiego rodzaju imprez

Show Girls – występ profesjonalnego zespołu Cheerleaderek ŁKS-u (koszykówka mężczyzn).

Pokaz w wykonaniu naszych cheerleaderek z pewnością zmobilizuje do sportowej rywalizacji oraz kibicowania. Show, energia i piękne dziewczyny – tego nie może zabraknąć na żadnej imprezie !

Chcesz zorganizować występ formacji Cube Dance ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com