Crashu

Pochodzący z Radomia podwójny oficjalny mistrz polski WBW Beatbox 2010 & 2012 oraz półfinalista Mam Talent. Beatboxem zajmuje się od marca 2007.  Od tamtej pory aktywnie współtworzy rodzime środowisko zarówno jako uczestnik licznych zawodów i konkursów scenicznych (wielokrotnie na podium), jak również jako juror.  Swój talent szlifował na scenach klubów niemal w całej Polsce oraz w Europie. Ma za sobą przeszło 3oo koncertów i pokazów artystycznych.

Występował jako support u boku takich artystów jak: Tede, donGURALesko, Peja, HempGru, Bisz, Małpa, Pyskaty, O.S.T.R., Kamil Bednarek, Molesta Ewenemet oraz Maryla Rodowicz.

Stabilna forma, rozwój i konsekwencja przyświecają Maciejowi w jego codziennych działaniach, czego dowodem jest zdobycie tytułu oficjalnego Mistrza Polski Human Beatbox (WBW) w 2010r. i ponownie w 2012r. W roku 2012 i 2015 reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Berlinie. Szerszej publiczności dał się poznać podczas występu w programie „Mam Talent” w TVN, gdzie wraz z zespołem Sztewite Sound doszedł do półfinału. Współpracował z licznymi markami, jak Helios, WOŚP, L&M, T-Mobile, Redbull, TVN, Absolut.

Chcesz zorganizować występ Crasha ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com