Confetti Art

Confetti Art od lat stawia na efektowność swojej oferty, dobrze wiedząc, że gdy prezentacji towarzyszy element zaskoczenia i spontanicznej radości, klienci lepiej zapamiętują wydarzenie oraz samą markę.

W ofercie:

Pokazy confetti – synonim radości, świętowania i zabawy, która na długo zapada w pamięć. Ta atrakcja wyzwala w uczestnikach niezapomniane emocje, podkreśla wyjątkowość chwili, upamiętnia wiele ważnych momentów. Pokaz może być zrealizowany w większości miejsc, jest bezpieczny, bezwonny. Proponowane jest confetti o dowolnym kształcie i kolorze, zrobione z ekologicznych, niepalnych, atestowanych składników. Wysoka jakość materiałów, jak również wydajne maszyny pozwalają realizować widowiskowe pokazy z pełnym profesjonalizmem.

Magic Ball – niespotykane iluminacje. Święcące, latające kule stworzą niesamowitą atmosferę, umożliwiając kreację niezwykłych scenografii. Dają ogromną elastyczność reżyserom wydarzeń specjalnych. Są zasilane bezprzewodowo i świecą minimum 12 godzin. Mają łatwy system montowania do podłogi, czy stołu, za pomocą żyłki, a napompowane są helem.

Bańki mydlane – niezastąpione w plenerze, wprowadzają magiczną aurę oraz bajkowe skojarzenia. Wyzwalają radość, a także zaangażowanie publiczności, szczególnie tej najmłodszej. Nawet kilka tysięcy baniek na minutę! Dzięki najnowszym technologiom istnieje możliwość, by uzyskać efekt świecenia baniek w ultrafiolecie. Idealna propozycja na uroczystości weselne, imprezy dziecięce, koncerty i inne wyjątkowe chwile.

Magiczne balony – prezentacja Państwa marki w radosny sposób, a także doskonały prezent dla gości. Balony napełniane są specjalną mieszanką gazów. Unoszą się w górę, aby za chwilę znaleźć się na wysokości oczu. Oczywiście jest możliwość nadruku reklamy w pełnym kolorze na balonach, które wytrzymują aż siedem dni!

Śnieg – bardzo realistyczny efekt zimy może posłużyć jako m.in. scenografia do pokazu mody, czy sesji zdjęciowych. Wspaniały efekt może zostać zrealizowany w każdych warunkach. Atrakcja pozwala wywołać opady „śniegu” o dowolnej porze roku! Materiał jest bezpieczny, bezzapachowy, antypoślizgowy. Kurtyna śnieżna działa tak cicho, że można przy niej nawet ustawiać mikrofony.

Serpentyny – wystrzały w kulminacyjnych momentach podkreślają doniosłość wydarzeń i na długo zapisują się w pamięci. Wielobarwne, o różnych długościach i szerokościach, zrobione z niepalnych, ekologicznych materiałów serpentyny mają zastosowanie zarówno w czasie imprez masowych, na boiskach, w halach, jak i podczas eleganckich spotkań.

Fontanny lodowe – atrakcja gwarantuje mocne zaskoczenie, a przy okazji wyeksponowanie kulminacyjnego punktu wszelkich eventów. Słupy zimnej pary pojawiają się w ułamku sekundy, równie szybko też znikają, nie pozostawiając po sobie dymu ani zapachu. Są całkowicie bezpieczne, można zainstalować je zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz. Wystrzały fontann lodowych zapewniają efekt bezwonnych fajerwerków.

Magic Ball for the Brand – stworzony po to, aby marka została zauważona i zapamiętana przez klienta na dłużej. Prezentacja w atmosferze zabawy ma na celu wywołanie unikalnych obrazów atrakcyjnych dla kamer oraz fotoreporterów.

FX reklama – efekty specjalne realizowane przez Confetti Art mają doskonałe zastosowanie podczas produkcji reklamowych lub filmowych. W dowolnym miejscu oraz czasie można zaprezentować wszystkie powyższe atrakcje. Ekipa jest gotowa, aby przygotować scenariusz na nietypowy show.

Chcesz zaangażować Confetti Art ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE