Clödie
Polski zespół rockowy, który tworzą profesjonalni muzycy wraz z wokalistką uczestniczką IV edycji programu „The Voice of Poland” Klaudią Trzepizur. Clödie to obecnie częstochowska formacja. Zespół Clödie, powstały w Krakowie w 2013 roku, został rozwiązany 20.03.2017 r. przez Pawła Remańskiego (autora tekstów oraz muzyki), który stworzył nową grupę, natomiast wokalistka i frontmanka Klaudia Trzepizur kontynuuje swoją muzyczną działalność w nowym składzie, z nowym materiałem, pod swoją nazwą Clödie.
Zespół kompletuje materiał na płytę, a w międzyczasie przygotował piosenkę na Krajowy Konkurs Eurowizji 2018. Utwór spotkał się z bardzo dobrym odbiorem fanów Eurowizji oraz zespołu i zebrał setki pozytywnych komentarzy. Grupa w ostatnim czasie zasłynęła ze swojej akustycznej wersji coveru utworu The Cranberries – Zombie, który ma już ponad 5,5 mln odsłon na portalu YouTube i tysiące pochlebnych komentarzy z całego świata. Clödie z utworem „Zombie” 7.01.2018 r. gościł w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie m.in. opowiedział jak powstawała piosenka, a także zaprezentował swoją wersję coveru na scenie telewizji TVN.
Niedawno światło dziennie ujrzał najnowszy singiel „Devil in disguise”, którego można posłuchać w serwisach streamingowych, takich jak: Spotify, iTunes, Deezer, a premiera teledysku na portalu YouTube miała miejsce 13.01.2019 r.
Skład zespołu:
Klaudia „Clödie” Trzepizur – wokal, Olaf Olszewski – gitary, Krzysztof Mrzygłód – instrumenty klawiszowe.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Clödie ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com