Cholitas Dance

Elitarna grupa zrzeszająca tancerzy z różnych stron Polski, zajmujących się wieloma stylami. Formację tworzą piękne, charyzmatyczne i pełne wdzięku dziewczyny, które posiadają duży dorobek artystyczny. Każda z nich zbierała doświadczenie, biorąc udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach, występując z gwiazdami sceny polskiej, a także międzynarodowej. Na swoim koncie artystki mają także występy w serialach („Tancerze”), teledyskach (Afromental), pokazach mody, reklamach, a niektóre z nich mogą się pochwalić uczestnictwem w programie „You Can Dance”.

Polski rynek taneczny w ostatnich latach bardzo się rozrósł. Coraz trudniej znaleźć coś zaskakującego, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających widzów. Cholitas Dance stawia czoła wyzwaniom, dzięki różnorodności stylów, jak również długoletniemu doświadczeniu. Największym plusem formacji jest wszechstronność i profesjonalnie przygotowany show. Oferuje ona profesjonalną, rzetelną realizację pokazów na wysokim poziomie artystycznym oraz tanecznym. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, tancerki starają się jak najlepiej dopasować widowisko do tematyki danego wydarzenia.
Grupa doskonale nadaje się na eventy, bale, konferencje, promocje, targi, uroczyste otwarcia, wydarzenia medialne, teledyski, pokazy mody, koncerty, festiwale, czy programy telewizyjne.
Opracowywane choreografie zawierają oryginalną kombinacje ruchów, mieszankę stylów, jak również perfekcyjnie wypracowaną technikę taneczną.

Chcesz zorganizować występ formacji Cholitas Dance ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE