„Chicago”

Stany Zjednoczone przełomu lat 20. i 30. – czas jazzu, Al Capone i kabaretu – niezwykła atmosfera prohibicji, mafii, porachunków gangsterskich… Wszystko to tworzy doskonałą oprawę na każdą imprezę. Przybywający goście witani są przez aktorów odgrywających scenki o tematyce przywołującej niezapomniane obrazy z filmów gangsterskich. Akcja tocząca się zarówno na scenie, jak i między stolikami, odwołuje się swą stylistykę do kabaretowo-tanecznych występów Lizy Minnelli. Artyści wykorzystują otoczenie plenerowe, jak również różne elementy architektury wnętrza lub istniejącej scenografii, by w pełnej ruchu i ekspresji grze ogarnąć całą przestrzeń.

Piękne kostiumy, makijaż i stylizowane rekwizyty współtworzą niezapomniany klimat, który na długo zapadnie w pamięci uczestników zabawy.

Jako punkt kulminacyjny oprawy artystycznej „Chicago” proponujemy spektakl „Swinging Charlestone”, który jest bardzo mocnym akcentem odbywającej się imprezy. Poprzez formę kabaretową w groteskowy sposób pokazuje on czasy prohibicji. Opowiada o życiu osób nie bojących się ryzyka, którym życie upływa przy dźwiękach charlestone’a i unoszącym się w powietrzu zapachu palonych cygar. To świat, w którym bogaci mężczyźni ulegają czarowi tonących w piórach kobiet, a w kasynach trwonione są fortuny. Kabaretowe lata 20. to czasy, kiedy po ulicach jeździły stylowe samochody, w powietrzu słychać było świst wystrzelonych kul, a pełne pasji tango opróżniało nawet najlepiej strzeżone kieszenie. Lekka forma przekazu, bogata w elementy cyrkowe, akrobatyczne oraz taniec, daje rozrywkowy obraz minionych czasów.

Chcesz zorganizować oprawę artystyczną „Chicago” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE