Centrum Uśmiechu

Centrum Uśmiechu – twórcy hitów „Gruszka” oraz „Olimpiada w Jarzynowie”, „Zdrowia Smaki”. Na swoim koncie mają ponad 750 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 7 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – „Lato z Radiem”, „Złote Przeboje na Wakacjach” i „Mamy Maj” z Radiem ZET, a także scenach, są to m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze oraz Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego i z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Teledyski Centrum Uśmiechu osiągają milionowe odsłony. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć tak samo, jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu. Można usłyszeć w niej elementy folku, popu, rocka oraz muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia imprez wpływa na reakcję najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenie warzyw i owoców oraz aktywność fizyczną.

Programy estradowe:

Formacja proponuje programy: „W krainie Brzechwy i Tuwima”, „Fruktaki Zdrowia Smaki”, „Bezpiecznie na drodze”, „Na zimowy czas”, „Owocowo i sportowo”. Ostatnio przygotowany został nowy show pt. „Fruktakowo-Zagadkowo”, w którym główną rolę odgrywa ciekawy świata Pan Zgadulek. Wraz z Owockami będzie próbował znaleźć odpowiedź na najbardziej zaskakujące pytania, których nie boją się zadawać dzieci, jak np. czy dzięcioła boli głowa…

Sportowy „Mundial w Owocowie” powstał w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w 2018 roku. Główna postać, wokół której budowana jest akcja, to Pan Gwizdek, który wraz z dwoma przyjaciółkami (Truskawka i Jagoda) wspólnie wykonuje piosenki o tematyce sportowej, a w szczególności związanej z piłką nożną. Oczywiście podczas tego występu nie może zabraknąć hitów Centrum Uśmiechu. Część utworów ma charakter interaktywny, co skłania całą publiczność, bez względu na wiek, do czynnego udziału w zabawie.

Na zimowy sezon artystyczny grupa przygotowała program „Na zimowy czas”, w którym główną rolę odgrywa Pan Orzeszek, zaś piosenki, jakie wykonują artyści, mają charakter świąteczno-zimowy. Koncert utrzymany jest w konwencji wesołego i interaktywnego show.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Centrum Uśmiechu ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE