Catherine Kasima Kanda

Konferansjerka, psycholożka (dyplomowana naturoterapeutka), współzałożycielka i trenerka w warszawskiej szkole uwodzenia Woman’s Attitude. Ukończyła trenerskie Studium Psychologiczno-Pedagogiczne SGH. Jest gospodynią programu TLC „Miłość od Pierwszego Kliknięcia”. Często występuje w programach telewizyjnych (śniadaniowych, lifestylowych) w roli eksperta, m.in. w „Dzień Dobry TVN”, „Się Kręci”, „Wydarzenia”, „Pytanie na Śniadanie”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Stylowy Magazyn”, „Mała Czarna”; współpracowała ze „Studio Weekend” oraz portalem Onet.facet.pl.

Ma korzenie w Polsce i Demokratycznej Republice Konga. Jej egzotyczna, hipnotyzująca wręcz uroda, w połączeniu z profesjonalizmem oraz swobodą poruszania się w „żywych projektach”, jakimi są eventy, a także wszelkiego rodzaju imprezy duże i małe (kameralne), uatrakcyjniają każde wydarzenie z jej udziałem. Catherine ma za sobą dużą ilość poprowadzonych imprez, gali, festiwali i integracyjnych spotkań firmowych.

Czynnie współpracuje z portalem „Kontynent Warszawa”, prowadząc m.in. Festiwal „Wielokulturowe Warszawskie Street Party”.

Posiada wieloletnie doświadczenie konferansjerskie.

Chcesz zaangażować Catherine Kasima Kandę ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE