Caroline & the Lucky Ones

Działalność zespołu Caroline & the Lucky Ones jest dwutorowa. Specjalizują się w muzyce americana, ale ponadto świetnie sprawdzają się na imprezach czy eventach firmowych, gdzie wykonują hity lat 80. oraz inne znane, rytmiczne i melodyjne piosenki. Zespół powstał w maju 2015 roku i od tamtej pory zapewnia muzykę na żywo podczas różnego rodzaju imprez. Ich największym atutem, zaraz obok melodyjnych riffów gitarowych, zawrotnych solówek i zgranej sekcji rytmicznej, jest czysty i barwny wokal. Rytmiczne oraz chwytliwe piosenki porywają do tańca nawet tych najbardziej opornych, a wierność oryginalnym melodiom pozwala przenieść się w najświetniejsze czasy żywych lat 80.
Kolejna propozycja to country-blues (americana). Caroline & the Lucky Ones wystąpili już na wielu znaczących imprezach country w Polsce, za każdym razem spotykając się z ciepłym przyjęciem. Grali między innymi na Pikniku w Mrągowie, w Wolsztynie, Wiśle, Ostrołęce czy w Bieszczadach. Dużym atutem zespołu jest warstwa wokalna: w chórkach Karolinie Jastrzębskiej towarzyszy Paweł Piekarski, który często również przejmuje rolę głównego wokalisty. Brzmienie zespołu wzbogacają dźwięki mandoliny. Zespół nagrał dwie płyty, na jednej znajdują się ich własne wersje znanych piosenek w stylu country i blues, a druga to krążek z ich własnym materiałem.
W 2017 roku zespół wygrał nagrodę Plebiscytu Dyliżanse w kategorii „Nowy Wykonawca Roku”, a rok później Karolina została laureatką nagrody w kategorii „Wokalistka Roku”. Zespół otrzymał też nagrodę specjalną od Forum Muzyki Country za piosenkę „Kawałek nieba”, a ich najświeższym osiągnięciem jest I nagroda w konkursie na Piosenkę Country Roku 2019 za utwór „Haste makes waste”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Caroline & the Lucky Ones ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE