Carnival Stars

„CARNIVAL STARS – Samba Show & More” – Międzynarodowa rewia taneczna – jedyna taka w Polsce! Zjawiskowo piękne tancerki z Meksyku, Kolumbii, Kongo, Czech i z Polski! Fantastyczne kostiumy i porywające choreografie! Półfinalistki I edycji „Got To Dance – Tylko Taniec” TV Polsat! Od 2008 roku związane z teatrem „Buffo” Janusza Józefowicza!

Co ich wyróżnia:

1) Zespół współtworzą niewątpliwie najpiękniejsze tancerki w Polsce, które z powodzeniem odnajdują się także na rynku modelingu i reklamy.

2) Międzynarodowy skład. Tancerki pochodzą z różnych egzotycznych stron świata.

3) Profesjonalizm. Współpracują wyłącznie z wykształconymi tancerkami i tancerzami. Artyści mają za sobą często kilkunastoletnią edukację taneczną i wieloletni straż sceniczny. 

4) Oryginalne kostiumy i stylizacje, które powstają w ich własnym atelier w Warszawie (April Art). Zgodnie z bieżącą modą panującą w Brazylii – co kilka miesięcy nowa odsłona. Już dziś mogą się pochwalić imponującą kolekcją ponad 20 kostiumów do samby brazylijskiej i 2 magazynami innych stylizacji.

5) Nowość! Pokazy samby z elementami body-paintingu oraz z tzw. efektem „fluo” (na specjalne zamówienie).

6) Bogaty repertuar. Uwielbiają sambę za jej zmysłowość i dynamikę, ale wykształcenie pozwala im zatańczyć praktycznie wszystko. Dlatego mogą zaproponować wiele ciekawych programów artystycznych i dowolnie je kompilować.

REPERTUAR:

– Samba Brazylijska (pokazy, animacje / warsztaty taneczne, parada)

– Tropicana i Salsa Kubańska

– Hula, Sega

– tańce wysp tropikalnych

– Afro / Wild Show

– Bollywood Show – pełny program

– Country / Western Show – pełny program

– Moulin Rouge / Can-Can – Great Gatsby Show / Lata 20.-30. – Disco 70. – 80. / Fever Night – pełny program

– Sexy Show – pokazy do muzyki klubowej

– Christmas Show

– Cheerleaders Show i inne pokazy sportowe

– Capoeira w wydaniu estradowym

– Choreografie na zamówienie

W swoich pokazach zespół łączy etniczne, w tym latynoskie tańce narodowe z profesjonalnymi, współczesnymi technikami rewiowymi, dzięki czemu ich widowiska są niezwykle spektakularne i oszałamiają nawet najbardziej wymagającą widownię.

Grupa ma już na swoim koncie kilkaset (!) pokazów tanecznych, w tym programy telewizyjne oraz kilkanaście teledysków (m.in. trzy kolejne teledyski Dody), liczne reklamy, ekskluzywne gale, festiwale, turnieje taneczne i sportowe, pokazy mody, imprezy dla miast, imprezy studenckie, ważne wydarzenia artystyczne, pokazy klubowe i w centrach handlowych oraz pokazy podczas imprez komercyjnych.

Artyści „Carnival Stars” aktywnie działają na rynku modelingu, reklamy i filmu. Uczestniczą w innych projektach tanecznych, doskonaląc swój warsztat i wizerunek scenicznych na wielu estradach Polsce i za granicą. Na stałe są wykładowcami tańca w najbardziej prestiżowych szkołach w Warszawie, a letnie warsztaty taneczne prowadzą w całej Polsce.

Chcesz zorganizować występ grupy Carnival Stars ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com