C7 Band

Blues-rockowy zespół z Działdowa istniejący od roku 2006. Muzyka formacji jest połączeniem klasyki bluesa z gatunkami pokrewnymi, najczęściej szeroko pojętym „mocnym graniem”, dającym vintage’owe brzmienie pełne energii. Członkowie C7 Band najczęściej inspirują się ikonami muzyki bluesowej, rockowej, rock’n’rollowej, nie ograniczając się przy tym w żaden sposób, jeśli chodzi o autorskie aranżacje.

Na koncie formacji jest wiele często nagradzanych, wyróżnianych występów na różnego rodzaju imprezach, przeglądach, koncertach. Kapela miała przyjemność supportować wielu znanych wykonawców czy gwiazd, jak również zaprezentować się w ogólnopolskich mediach m.in. w programie „Kuźnia Talentów”. Utwór zespołu pt. „Moment” został zamieszczony na kompilacji „Muzyczna Warmia i Mazury”, która doczekała się premiery w kilkunastu rozgłośniach radiowych.

Na początku 2011 r. skład zagrał koncert na żywo na antenie Radia Olsztyn w ramach audycji „Koncertowe Mazury”. Następnie wokalista Jakub Zajączkowski wziął udział w „Szansie na sukces” z zespołem „Dżem” i wykonał piosenkę „Partyzant”. Okazało się jednak, że to nie koniec przygody frontmana, gdyż pojawił się on kolejny raz w odcinku z DeMono, który zwyciężył wykonaniem utworu „Może to o nas”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu C7 Band?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE