Brooklyn Band

Brooklyn Band to sześciu muzyków łączących w sobie profesjonalizm, doświadczenie i przebojowość. Utwory, które z wielką pasją wykonuje zespół, to największe hity w dziejach muzyki rozrywkowej. Grają zawsze w 100% na żywo, co czyni każdy ich występ jedynym w swoim rodzaju niepowtarzalnym widowiskiem! Zawsze dają z siebie wszystko, by występ został na długo w pamięci słuchaczy, oczarował i dał mnóstwo muzycznej przyjemności.
Grupa powstała w 2005 roku. Od tego czasu osiągnęła ogromne doświadczenie, a także zdobyła sympatię i uznanie wielu firm oraz klientów indywidualnych. Wielokrotnie powracają do tych, którzy skorzystali już z ich usług i są dumni, gdy polecają Brooklyn Band innym…

Potrafią dostosować się do każdej konwencji, a biegłość w prowadzeniu imprez (również w języku angielskim) pozwala im stworzyć przyjazny nastrój, który udziela się wszystkim uczestnikom. Do każdego występu podchodzą w pełni profesjonalnie.

Brooklyn Band to idealny zespół na firmowy event, koncert, bal czy przyjęcie weselne. Potrafi wsłuchać się w potrzeby zarówno zabieganych państwa młodych, jak i pracowników szukających okazji do wspaniałej rozrywki. Zespół kreuje fantastyczną atmosferę, dzięki której nawet najwięksi introwertycy dają się namówić na wspólną zabawę! Działają na terenie całego kraju, co pozwala im jednoczyć sobie sympatyków w różnych regionach geograficznych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Brooklyn Band ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE