Brooklyn Band

Brooklyn Band to sześciu muzyków łączących w sobie profesjonalizm, doświadczenie i przebojowość. Utwory, jakie z wielką pasją wykonują członkowie formacji, to największe hity w dziejach muzyki rozrywkowej. Grają na żywo, co czyni każdy ich występ jedynym w swoim rodzaju niepowtarzalnym widowiskiem! Zawsze dają z siebie wszystko, by show został na długo w pamięci słuchaczy, zafascynował ich, dał mnóstwo muzycznej przyjemności.
Grupa powstała w 2005 roku. Od tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie, a także sympatię, jak również uznanie wielu firm oraz klientów indywidualnych. Skład potrafi dostosować się do każdej konwencji, a biegłość artystów w prowadzeniu imprez (nawet w języku angielskim) pozwala stworzyć przyjazny nastrój, który udziela się wszystkim uczestnikom. Do każdego spotkania członkowie zespołu podchodzą w pełni profesjonalnie.

Brooklyn Band to świetna propozycja na firmowy event, otwarty koncert, elegancki bal lub przyjęcie weselne. Wykonawcy potrafią wsłuchać się w potrzeby zarówno zabieganych państwa młodych, jak też zapracowanych ludzi szukających okazji do wspaniałej rozrywki. Grupa kreuje fantastyczną atmosferę, dzięki której nawet najwięksi introwertycy dają się namówić na wspólną zabawę! Formacja działa na terenie całego kraju, co pozwala jej jednoczyć sobie sympatyków w różnych regionach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Brooklyn Band ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE