Bracia

Grupa istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek to ceniony w branży muzycznej gitarzysta. Formacja ma w dorobku pięć albumów: „Dzieci Wszystkich Gwiazd”, „Fobrock”, „Tribute To Queen” (projekt doceniony nawet przez członków legendarnej brytyjskiej grupy), „Zapamiętaj” oraz „Zmienić Zdarzeń Bieg”. Pochodzą z nich największe przeboje: „Jeszcze Raz”, „Za szkłem”, „Dlaczego” i „Missing Every Moment”. Pierwszym z tych utworów zespół zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu TOPtrendy w 2007 roku: Grand Prix, Prezydenta Miasta Sopot, Dziennikarzy oraz Internautów. Było to wydarzenie bez precedensu, nie udało się to również nigdy później żadnemu innemu wykonawcy biorącemu udział w konkursie.

Bracia mają na swoim koncie występy zagraniczne. W 2008 roku zespół zagrał na Wembley Arena w Wielkiej Brytanii podczas imprezy PKO BP London Live 2008 – Polish Music Festival. W listopadzie 2012 roku zespół odbył trasę koncertową po USA i Kanadzie.

Koncert Braci to potężna dawka żywej, rockowej energii. W sezonie zimowym polecamy również bardzo eleganckie i pełne kunsztu koncerty „unplugged”, podczas których zespół prezentuje swoje największe przeboje oraz znane światowe standardy w osobliwych, akustycznych aranżacjach.

Zobacz także: Piotr Cugowski, Wojciech Cugowski, Krzysztof Cugowski.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bracia ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE