Bonum Voces

Historia zespołu Bonum Voces wzięła swój początek w Wiedniu na Placu Świętego Piotra. To właśnie tam, w mieście uważanym za kolebkę światowej kultury, spotkali się dwaj pasjonaci muzyki. Pierwszy podziwiał uroki austriackich zabytków, drugi subtelnymi dźwiękami instrumentu przyciągał zafascynowane tłumy. Początek przypadkowej znajomości okazał się początkiem zespołu. Tak narodziły się Piękne Dźwięki, czyli Bonum Voces.

Zespół stanowi niezawodny patent na doskonałą zabawę. Energetyczne utwory wykonywane w ambitny i nowatorski sposób sięgają korzeniami rdzennej muzyki narodów świata. To okazja, aby wsłuchać się w melodie, które przetrwały wieki i nieco bliżej poznać odległe kultury. Spontaniczność, pasja, mistrzowski kontakt z publicznością – to cechy, które niewątpliwie wyróżniają grupę na rynku muzycznym. Stanowią także gwarancję profesjonalnej oprawy oraz niepowtarzalnej rozrywki.

Koncert zespołu Bonum Voces to intrygujący zestaw kompozycji stworzonych z myślą o miłośnikach podróży w czasie. Finezyjne dźwięki inspirowane muzyką romską uwodzą i hipnotyzują, porywając w najdalsze zakamarki wspomnień oraz skrywanych pragnień.

Grupę tworzy kwiat profesjonalnych instrumentalistów.

Oferta:

  • oprawa muzyczna spotkań biznesowych, imprez firmowych, konferencji,
  • imprezy okolicznościowe,
  • koncerty w ośrodkach kultury, festyny,
  • występy na weselach, bankietach, jubileuszach,
  • wybrany program muzyczny na zamówienie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Bonus Voces ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE