Blu’Ska

Blu’Ska to nie zespół, a „stan umysłu”, czyli barwnie pokolorowana rzeczywistość stworzona przez grupę przyjaciół. Formacja powstała z wielką dawką pozytywnych emocji i pasji, czego wynikiem jest muzyka we własnym stylu, który każdy definiuje według swojego uznania. Nie szufladkują, nie porównują i robią swoje. Elementy ska i reggae tworzą z nich kipiący pozytywną energią wulkan sceniczny, który poruszy wszystkich, od najmłodszych do najstarszych, niezależnie od poglądów.

Ich znakiem rozpoznawczym są chwytliwe i łatwo zapamiętywalne melodie wygrywane przez sekcję dętą z akordeonem, trąbką oraz puzonem. Do tego dwie gitary elektryczne, bas, perkusja, a także perełka w postaci kongów i bongosów, czyli etnicznych bębnów tworzących wyjątkowy klimat.

Grupa Blu’Ska ma też za sobą udział w 11. edycji „Must Be The Music”, gdzie zdobyła bardzo pochlebne opinie od jurorów i spodobała się publiczności.

Formacja stale się rozwija, a na swoim koncie ma już wiele koncertów. Szybka i pozytywna muzyka ska z elementami reggae sprawia, że każdy koncert jest dobrze zapamiętany przez publiczność. Zespół dzielił scenę z licznymi gwiazdami polskiej estrady. Do jej osiągnięć zalicza się również występ w finałach KNR oraz Dobrej Strony Rocka.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blu’Ska ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE