Blue Café

Zespół powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu wpisał się w lukę na polskim rynku muzycznym. Jest bowiem jedną z niewielu formacji łączących pop z acid jazzem, funky i soulem. Serca publiczności podbiła już pierwsza płyta Blue Café pt. „Fanaberia”, która zdobyła status podwójnej platyny. Drugi album zespołu, „Demi-sec”, to ostatni, na którym usłyszeć możemy Tatianę Okupnik – pierwszą wokalistkę Blue Café i jej charakterystyczny głos. Razem z nią zespół zdobył wiele nagród, m.in. Nagrodę „Nowa Twarz Fonografii”, „Fryderyki”, a także nominację do MTV European Music Awards. Od 2006 roku grupa kontynuuje działalność z nową wokalistką, z którą wydała kilka płyt.

W 2018 roku Blue Café obchodził 20-lecie działalności artystycznej – wszystkie koncerty plenerowe zostały włączone w Jubileuszowa Trasę Koncertową 2018, poprzedzoną promocją w mediach (telewizja, radio), wydaniem singla, płyty, a także recitalem na jednym z kluczowych festiwali muzycznych. Koncerty formacji to wspaniały, bardzo nowoczesny, efektowny, dynamiczny show z udziałem tancerek.

Grupa podczas koncertów wykonuje (z tancerkami) przekrojowy materiał – swoje największe hity, takie jak: „You may be in love”, „Do nieba”, „Czas nie będzie czekał”, „Buena”, „Noheo”, „Wina”, „Zapamiętaj” oraz najnowsze przeboje.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Blue Café ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE