Black Perfume

Black Perfume to nowe oblicze polskiej sceny rockowej. Żywiołowe koncerty, swobodny kontakt z publiką, wybuchowa mieszanka gitarowych riffów i przepięknego wokalu Pauliny Aftanas. Wszystko to tworzy niespotykaną dotąd atmosferę wokół „czarnych perfum”. Wrocławianie weszli z impetem na polski rynek muzyczny, nie pozostawiając cienia wątpliwości, że to właśnie oni staną się wkrótce jednym z najbardziej znaczących zespołów w kraju.

Świadczy o tym choćby szybko rosnąca liczba fanów zespołu oraz liczne koncerty, które coraz częściej wypełniają kluby muzyczne oraz festiwalowe sceny, a przebojowe utwory, przeplatane melodyjnym wokalem, wsparte sceniczną charyzmą zespołu – z miejsca podbijają serca publiczności oraz uzyskują przychylność dziennikarzy muzycznych.

Jesienią 2015 roku na rynku pojawił się ich debiutancki krążek „#osiempięćzero”, czyli dwanaście autorskich kompozycji stworzonych w oparciu o tytułową progresję gitarowych akordów. Znajdziemy tutaj zarówno szybkie, agresywne utwory traktujące o skrajnych emocjach, jak choćby singiel promujący płytę – „Histeria”, jak i ociekające melancholią i spokojem kawałki, które pozwalają na moment odetchnąć słuchaczowi. Całość tworzy niezwykle spójny przekaz, który sprawia, że krążek nie nudzi się po jednym przesłuchaniu, a wręcz przeciwnie – częściej chcemy sięgać po te utwory.

Zagrali ponad 100 koncertów, m.in. u boku takich artystów jak: Enej, Kukiz, Jose Torres, 
Acid Drinkers oraz, jako jedyny zespół, supportowali całą trasę koncertową legendy metalu – grupy HUNTER, z okazji jej 30-lecia.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Black Perfume ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE