Bilguun Ariunbaatar

Pierwszy Mongoł Rzeczpospolitej. Człowiek Renesansu. Tańczy, śpiewa, recytuje. Pojawił się w Polsce jako reporter telewizji U1Bator. Dziennikarskie szlify zdobywał w programie Szymona Majewskiego na antenie TVN, wzbudzając zachwyt u widzów i zakłopotanie celebrytów. Prezentował program „HDw3D”. Przeprowadził setki wywiadów z nieznanymi osobami. Idealnie sprawdza się jako prowadzący wszelkich imprez.

W 2014 roku polscy telewidzowie oszaleli na jego punkcie, gdy ujawnił swój talent wokalno-aktorski w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – brawurowym wykonaniem przeboju Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni” podbił serca widzów i jurorów.

(Prawie) wygrał XIII polską edycję „Tańca z Gwiazdami” (II miejsce).

W 2012 roku zapraszał zagranicznych gości na EURO do Polski.

Z żeńskim zespołem SheMoans zaśpiewał cover Roberta Palmera „Addicted To Love”.

Gdy w sylwestra zatańczył we Wrocławiu z Marylą Rodowicz, słupki oglądalności w TVP 2 skoczyły do góry, bijąc wszelkie rekordy! O Bila upomniało się również radio. W „Zetce” prowadził on własną audycję pt. „Szybki Bil”, gdzie rozmawiał z gwiazdami i komentował polską rzeczywistość. W telewizji VIVA był gospodarzem programu „Spanie Z Gwiazdami” oraz „PUK PUK to my”, gdzie zdobywał serca Polaków, wystawiając ich gościnność na próbę.

Jego alter ego „NOTORJUS B.I.L.” i klip o Perfekcyjnej Pani Domu ma już ponad 200.000 odsłon na portalu YouTube – NOTORJUS odgraża się, że będzie kontynuować ten nurt!

Od początku „polsatowskiej” edycji „Tańca z Gwiazdami” prowadził kulisy tego programu.

W 2015 roku zaczął skakać na głęboką wodę w programie „Celebrity Splash”.

Zajął się też wokalem. Jeśli chcecie Państwo, aby zaśpiewał na imprezie – czekamy na sygnał. Jest nawet możliwość przygotowania zabawnego karaoke!

Ponadto Bilguun znakomicie odnajduje się na scenie jako aktor, a nawet stand-uper. Proponujemy ponad 90 minut genialnej rozrywki przepełnionej dobrym humorem! Artysta dodatkowo świetnie radzi sobie w sztuce improwizacji oraz dubbingu.

Zobacz także: BILGUUN VS SHEMOANS, SheMoans.

Chcesz zaangażować Bilguuna Ariunbaatara ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE