Big Cyc

Legendarna formacja rockowa. Zdobywcy wielu złotych i platynowych płyt, wielokrotni laureaci nagrody „Złotego Świra” jako najbardziej zwariowana kapela w kraju. Uczestnicy najważniejszych festiwali muzycznych, od Jarocina, po Opole. Od początku istnienia znakiem rozpoznawczym Big Cyca są ironiczne teksty parodiujące ciągle zmieniającą się polską rzeczywistość, a także melodyjna, przebojowa rockowa muzyka. Formacja słynie z najgorętszych koncertów w kraju. I to nie tylko w przenośni, bowiem frontman zespołu, znany z doskonałej konferansjerki i kolorowych strojów Skiba, często zieje na scenie swym ogniem! Jest on znany również jako osobowość medialna, prowadzący telewizyjne programy i festiwale, autor zjadliwych i bardzo poczytnych felietonów w tygodniku „Wprost”, a także twórca (wraz z Pawłem „Końjem” Konnakiem) kultowego kabaretu rockowego „Lalamido”.
Największe przeboje Big Cyca to: „Makumba”, „Berlin Zachodni”, „Facet to świnia”, „Załóż czapkę skinie”, „Moherowe berety”, „Wielka miłość do babci klozetowej” czy tytułowa piosenka do serialu „Świat według Kiepskich”.
Koncerty zespołu to wyjątkowy show, połączenie rock’n’rollowej energii i sowizdrzalskiego kabaretu. Grupa zagrała w swojej karierze ponad 2000 koncertów na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Anglii, Austrii, Holandii, Belgii, Finlandii, Szwajcarii i Niemczech.

Zobacz także: Krzysztof Skiba.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Big Cyc ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE