Biesiada Żeglarska

Humor, piosenka, dobra zabawa – oto oni! Jeśli chcielibyście Państwo pobiesiadować i pośpiewać – na pewno w tym pomogą! Prezentujemy grupę artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak powstał projekt, który w profesjonalny sposób zapewnia wszystkim doskonałą zabawę. Kolejne biesiadne pomysły, które cały czas rodzą się w głowach artystów, gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: biesiadować!

Zabawę prowadzi sześcioosobowy zespół piosenki żeglarskiej. Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi występy podczas jednego z najważniejszych festiwali szantowych w Europie – krakowskim „Shanties”. Muzycy od kilku lat z powodzeniem koncertują w całym naszym kraju.
Podczas biesiady wykonywane są standardy pieśni morskiej, zarówno przy dźwiękach instrumentów, jak również a cappella. Wśród wykonywanych utworów znajdują się przeboje żeglarskie, jak np. „Morze, moje morze”, „Hiszpańskie dziewczyny”, „Gdzie ta keja”, „Morskie opowieści”, a także rodzima mazurska „Córka rybaka”.
Całość okraszona jest wesołymi zapowiedziami, dowcipami morskimi i konkursami żeglarskimi dla publiczności. Nie brakuje wspólnie śpiewanych piosenek oraz (gdy publiczność poniesie entuzjazm, a zdarza się to często) tańców do utraty tchu.

Chcesz zorganizować Biesiadę Żeglarską ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE