Biesiada Weselna

Humor, piosenka, dobra zabawa – oto oni! Jeśli chcielibyście Państwo pobiesiadować i pośpiewać – na pewno w tym pomogą! Prezentujemy grupę artystów, którzy do typowej piosenki biesiadnej postanowili podejść w nieco inny sposób. I tak powstał projekt, który w profesjonalny sposób zapewnia wszystkim doskonałą zabawę. Kolejne biesiadne pomysły, które cały czas rodzą się w głowach artystów, gwarantują najlepszą zabawę wszystkim tym, którzy lubią śpiewać, tańczyć i… jeść – jednym słowem: biesiadować!

Biesiada Weselna

Program na imprezy plenerowe oraz zamknięte eventy firmowe (konieczny udział publiczności przy stołach biesiadnych w niedużej odległości od sceny). Czas trwania programu – ok. 120 minut (występ może zostać podzielony na dwie lub trzy części). Zabawę prowadzi 8-osobowy zespół profesjonalnie przygotowanych muzyków (m.in. absolwentów lub studentów Akademii Muzycznych w Poznaniu i Łodzi, a także Wyższych Szkół Pedagogicznych na kierunkach muzycznych).
Na scenie przy weselnym stole zasiada Młoda Para, druhny, goście etc. Weselna kompania śpiewa piosenki w kilku blokach tematycznych: biesiada góralska, śląska, warszawska, krakowska, cygańska, a w tym wykonywane są m.in. utwory: „Szła dzieweczka”, „Hawaj”, „Czerwone róże”, „Jak dobrze nam”, „Tylko we Lwowie”, „Marsz Polonia”, „Jak długo na Wawelu”, „Płynie Wisła, płynie”, „Pieśń pożegnalna”.
Jest oczywiście czas na wspólny śpiew z publicznością, która może korzystać z przygotowanych śpiewników (wersja na eventy zamknięte). Program może być rozszerzony o udział satyryka / kabareciarza (w tej roli Marek Malita), który wciela się w postać brata Pana Młodego, jako nieproszonego gościa.

Chcesz zorganizować Biesiadę Weselną ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE