BetiBer

BetiBer to nazwa formacji wokalno-tanecznej powstałej z połączenia pseudonimów oraz pierwszych liter imion jej założycieli. To świeży projekt, który na rynku muzycznym pojawił się w 2015 roku. Grupa początkowo zaczynała swą karierę od muzyki biesiadnej, szlagierowej, a dzięki wideoklipowi do piosenki „Czy bydziesz zy mnom” na dobre zagościła w sercach fanów tego gatunku. BetiBer nie zwalnia tempa, to ambitna formacja, która w bardzo szybkim czasie pozyskuje sympatię fanów muzyki Disco Polo & Dance.

A wszystko dzięki kolejnym propozycjom, jak wakacyjny utwór „Lato”. Utwory grupy często grywane są przez stacje radiowe i telewizyjne. W skład zespołu wchodzą młodzi, aczkolwiek już doświadczeni artyści, dla których to kolejny punkt w rozwoju muzycznej kariery.
Formację tworzą: piękna i utalentowana wokalistka Beata Powolny oraz Bernard Kurzawa, który zajmuje się tekstami, muzyką i męskim wokalem. W zależności od charakteru i wymogów danej imprezy, zespołowi mogą towarzyszyć tancerki. Repertuar duetu to energia i moc, która tryska z każdego utworu. Spośród utworów formacji każdy znajdzie coś miłego dla siebie – od lekkich kawałków o miłości, poprzez odważne eksperymenty z unowocześnieniem muzyki biesiadnej, po bardziej taneczne, klubowe brzmienia.

Chcesz zorganizować koncert zespołu BetiBer ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE