Bękarty Stand-upu

Łukasz „Lotek” Lodkowski i Karol Modzelewski łączą na scenie błyskotliwe i ostre teksty z charyzmą, której tradycyjni showmani i konferansjerzy mogą im pozazdrościć. Duet Łukasza i Karola to sprawdzony i niezawodny pomysł na świetny show komediowy na imprezach komercyjnych, podczas których proponują  swoje sprawdzone programy, jak również możliwość stworzenia tekstów specjalnie pod dane wydarzenie lub publikę czy branżę. Ze swoim programem stand-up comedy występowali  w telewizji (TVP 2 – „Tylko dla dorosłych”, TVN – „Kuba Wojewódzki”).

Łukasz „Lotek” Lodkowski ma na koncie zwycięstwo w Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięstwo w 3 kategoriach na Festiwalu Ludzik oraz rzesze fanów, których porywa energią na scenie. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny.

Karol Modzelewski ma na koncie podium na Antrakt Stand-Up Festiwal i Szczecin Stand-Up Festiwal. Stawia zdecydowanie na kontakt z publiką, łapie w kilka minut stwarzając luźną atmosferę jako człowiek, którego nie da się nie lubić. Zaprasza ludzi do rzeczywistości, którą kreuje z klimatu i mieszanki lekkiej abstrakcji. Ponadto, oprócz stand-upu, od ponad 10 lat prowadzi z wielkim powodzeniem imprezy firmowe, konferencje prasowe, wieczory autorskie, co stanowi dodatkowy atut. Były prezenter, scenarzysta i reżyser.

Chcesz zorganizować występ Bękarty Stand-upu ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE