Beata Sadowska

Dziennikarka radiowa i telewizyjna. Polityka społeczna na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center, kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America – oto kierunki i aktywności, które zaliczyła Beata Sadowska. Pracę w mediach (Radio Kolor) rozpoczęła w wieku 19 lat. Następnie była reporterką polityczną w Radio ZET i szefową wydawców działu informacji w TV Wisła.

Mieszkała w Londynie, skąd przedstawiała listę przebojów Pepsi Chart dla TVN. W TVN Style prowadziła programy „Miasto kobiet” i „Pałac Kultury”. Razem z Marcinem Prokopem pojawiała się w „MTV Select” MTV Polska.

W latach 2006-2012 pracowała w TVP 2. Można ją było zobaczyć między innymi w produkcjach „Ona i On – wojna płci”, „Supertalent” i „Hit Generator”. Przez kilku lat prezentowała wakacyjne trasy koncertowe „Hity Na Czasie”. W latach 2008-2009 pełniła rolę konferansjerki Sopot Hit Festiwal. Do lipca 2012 r. była jedną z twarzy „Pytania na śniadanie”.

Beata Sadowska to gospodyni audycji „W biegu i na wybiegu” na antenie Radia ZET Chilli, „Aktywnie Bardzo” Radia ZET, a także „Prywatnej historii kina” w Stopklatka TV. Razem z Tomaszem Kasprzykiem prowadziła program „Aktywnie bardzo” w Radiu ZET. Widzom Polsat Cafe znana jest z „Zoomu na miasto”. Współpracowała z dwutygodnikiem „Viva!”, gdzie przeprowadzała wywiady ze słynnymi ludźmi, m.in z Jennifer Lopez i Nickiem Cavem. W 2009 r. zagrała dziennikarkę w serialu „Barwy szczęścia”.

Chcesz zaangażować Beatę Sadowską ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE