Beata Mańkowska

Wokalistka, autorka tekstów. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach. Laureatka licznych, również prestiżowych nagród. Od 2001 roku współpracuje z kabaretem Mariana Makuli. Od 2004 roku koncertuje i nagrywa z kompozytorem i multiinstrumentalistą Józefem Skrzekiem. Gościnnie występowała z satyrykiem, twórcą Kabaretu pod Egidą – Janem Pietrzakiem. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na Kursie Wokalistyki Operowej w Krynicy, Mistrzowskim Kursie Operowym w Jaworznie oraz na Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych Il viaggio con l’arte prowadzonych przez Wiesława Ochmana.
Znana wcześniej tylko z recitali muzyki klasycznej, postanowiła wejść na śląski rynek z utworami rozrywkowymi, pisząc do nich swoje autorskie teksty. Muzykę i aranżację tworzy Adam Kłos – gitarzysta zespołu „Piersi”. Wszystkie dotychczasowe utwory pojawiają się sukcesywnie w mediach oraz na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

Oferta artystyczna:

ŚWIATOWE GATUNKI MUZYKI  /od popu do folku i disco, po biesiadę aż do klasyki/.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe hity z debiutanckiej płyty „Taka właśnie jestem”, okupującą od 2017 roku listy śląskich przebojów („Splecione dłonie”, „Bierz co chcesz”, „Żyj z całych sił”), połączone z najpiękniejszymi pieśniami neapolitańskimi, utworami musicalowymi, operetkowymi, operowymi i rozrywkowymi. Całość koncertu okraszona dobrym humorem.

Propozycje:

  1. SOLO (koncert z podkładami muzycznymi).
  2. Z ZESPOŁEM (klawisze i gitara).
  3. DUET (z tenorem – solistą Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”).
  4. TRIO (z duetem operetkowym).

Chcesz zorganizować koncert Beaty Mańkowskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE