Barman Darek Krupa

BARMAN DAREK (Dariusz Krupa) z programu „Pierwsza Randka” (TVP2) na Państwa evencie? Tak! Serdecznie zapraszamy do współpracy. Organizujemy pokazy barmańskie z Darkiem w roli głównej, szkolenia dla gości i VIP-ów oraz obsługę barmańską (w opcji). BARMAN Darek to specjalista od koktajli i wprowadzania w dobry nastrój wszystkich poszukujących miłości w restauracji „Pierwsza Randka”. „Pierwsza Randka” to najnowszy program w TVP 2 opowiadający o ludziach poszukujących swojej „drugiej połówki”.

W dobie szybkich randek internetowych powracamy do tradycyjnej formuły spotkania w cztery oczy, podczas romantycznej kolacji we dwoje – postanawia przyjrzeć się z bliska fenomenowi pierwszej randki, a przy okazji przychodzi z pomocą osobom marzącym o prawdziwej miłości. W każdym z 12 odcinków dyskretne kamery towarzyszą pięciu świeżo dobranym parom, składającym się z osób pochodzących z rozmaitych grup wiekowych i społecznych. Rozwój wydarzeń obserwuje i na bieżąco komentuje obsługa restauracji, a barman Darek jest na pierwszym froncie, bo należy do tej grupy barmanów, z którymi można porozmawiać dosłownie o wszystkim!

Darek pracuje w gastronomii od prawie 20 lat. Był barmanem i menadżerem wielu restauracji i klubów. Aktualnie pracuje w dwóch modnych warszawskich lokalach – ŻURAWINA i RITUAL. Drugą, po pracy za barem, pasją Darka jest turystyka motocyklowa. W ten sposób zwiedził ponad 60 zamków w Polsce i kilkanaście za granicą. Wolne zimowe chwile spędza na planowaniu kolejnych tras motocyklowych.

Darek miksuje drinki, opowiada o koktajlach i składnikach. Uczestnicy mają szansę spróbować swoich sił w komponowaniu drinków i koktajli pod okiem Mistrza i porozmawiać o technikach pracy barmana i kulisach show „Pierwsza Randka”.
OFERTA:
– przygotowanie pokazowe drinków i koktajli,
– szkolenie dla uczestników,
– konkursy z nagrodami,
– wspólne zdjęcie.
W opcji jest również obsługa barmańska całego eventu (z dodatkowym personelem złożonym z wykwalifikowanych barmanów/profesjonalistów).

Chcesz zorganizować pokaz barmański Darka Krupy ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com