Backbeat

Backbeat to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z prawdziwym rock’n’roll’em w roli głównej, którzy z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę. Grupa ma na swoim koncie nie tylko setki koncertów w kraju i za granicą, ale również festiwalowe laury (Węgorzewo Rock Festiwal 2008), uznanie krytyków i dziennikarzy muzycznych, a także przychylność publiczności, zachwyconej żywiołowymi występami.

Utwory, które znajdują się w repertuarze zespołu, to najbardziej znane przeboje złotej epoki rock’n’rolla lat 50. i 60. takich gigantów jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles… i wielu innych. Wersje proponowane przez Backbeat są bardzo zbliżone do oryginałów, ale grane nieco mocniej, chociaż wciąż w bardzo tanecznych interpretacjach.

Backbeat od 2000 roku występuje w klubach, na imprezach plenerowych, na imprezach zamkniętych i wszędzie spotyka się z gorącym przyjęciem. Od maja 2012 roku zespół koncertuje z charyzmatycznym wokalistą Łukaszem Jemiołą, laureatem wielu konkursów i festiwali, który swoją interpretacją piosenki Boba Dylana „Tonight I’ll Be Staying Here With You” zachwycił jurorów polskiej edycji programu „X Factor”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Backbeat ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE