Backbeat

Backbeat to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z prawdziwym rock’n’roll’em w roli głównej, którzy z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę. Grupa ma na swoim koncie nie tylko setki koncertów w kraju i za granicą, ale również festiwalowe laury (Węgorzewo Rock Festiwal 2008), uznanie krytyków oraz dziennikarzy muzycznych, a także przychylność publiczności zachwyconej żywiołowymi występami.

Utwory, które znajdują się w repertuarze zespołu, to najbardziej znane przeboje złotej epoki rock’n’rolla lat 50. czy 60., czyli twórczość takich sław jak np. Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles. Wersje proponowane przez Backbeat są bardzo zbliżone do oryginałów, ale artyści grają je nieco mocniej, chociaż wciąż w bardzo tanecznych aranżacjach.

Formacja od 2000 roku występuje w klubach, na imprezach plenerowych lub zamkniętych, wszędzie spotykając się z gorącym przyjęciem. Od maja 2012 roku koncertuje z charyzmatycznym wokalistą Łukaszem Jemiołą – laureatem wielu konkursów i festiwali, który swoją interpretacją piosenki Boba Dylana „Tonight I’ll Be Staying Here With You” zachwycił jurorów polskiej edycji programu „X Factor”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Backbeat ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE