Skip to content
Autor:
luxart
Mila
JakaJa
Paranoja
Karolina Szczurowska
Norbert Bieńkowski
Artur Rojek
Piotr Pawlak
Julia Malik & Miłosz Mączyński DUO
Piotr Zarzyka
Magda Paradziej
Edward Dworniczek
Onus Blues
Dj Sofi
Zakręty
Cezary Machej
LIBER i MEZO
Gosia Andrzejewicz i Janek Traczyk
Robert Stockinger
Livevil
Największe przeboje Mariah Carey w wykonaniu Eweliny Binkowskiej.
Tatiana Kopala
2ManShow – Andrzej Krzywy & Maciej Miecznikowski
JUSTYNA & DARIO ISIDORIS
Daniel Olbrychski – ONE MAN SHOW!
Dominika Wróbel & Chłopcy Bigbeatowcy
Tomasz Karolak – Stand Up
W poszukiwaniu zagubionej kolędy
W poszukiwaniu zagubionej piosenki
Góral z Gwiazdami Show
Przebojowe Świętą czyli Jingle All The Way
Miłosne Akordy w Duecie
Anna Jędrzejczyk
Kayomee
LINA
Ben Vito
Bobass
Wrocław Klezmer Trio
AHLENA
EDEIN
Pepi
Maciej Gogołkiewicz
Mateusz Ziółko
Topky
Casandra i Mr. Max
COFFEFAZA
Tribute to Roxette
Mariusz Czajka
Blenders
Iness
Hirek Wrona
Pokazy fajerwerków
Pączki W Tłuszczu
Grzegorz Wilk – Wolf
Szafa Gra
Baciary
Show laserowo-pirotechniczny
Feel
Piaskowe animacje Tetiany Galitsyny
Beauty Plate
Stefano Terrazzino
DISCOMAN
Conrado Yanez
Popularni
Tańczące fontanny
ABBA Show
Taraka
Aida
Vlodyr – tańczący malarz
The Postman
Elvis & The King’s Friends
Paulla
Pokazy laserowe – laser show
„Ciao Ciao Bambina”
Łukasz Zagrobelny
Gotowanie na olbrzymiej patelni
Pieczenie w tandyrach
„Smaki Gruzji”
Wypiek chleba i pierników
Konrad „Skolim” Skolimowski
T. Anders – Modern Talking
Dżem
Hubert Urbański
Zygmunt Chajzer
Tomasz Karolak
Przemysław Babiarz
Krzysztof Ibisz
Maciej Maleńczuk
„Kraina św. Mikołaja”
BRAThANKI
Andrzej Sikorowski
Gang Marcela
Poparzeni Kawą Trzy
Ewelina Lisowska
Tomasz Kowalski
DJ ADAMUS
Velvet
Kukiz
Pezet
Lyonner
Grubson
J. Tomkowicz i R. Karpowicz
Reggaeside
DJ Jazzy
AbradAb
Kamil Radzimowski
Mezo
Wojciech Cugowski
O.S.T.R.
KaRRamBa
Peja
Wilki
Burak Yeter
UK Legends
Filharmonia Dowcipu
Myslovitz
InoRos
Agnieszka Włodarczyk
Smolik
Marek Torzewski
Waldemar Malicki
Tulia
Róże Europy
Olaf Lubaszenko
Püdelsi
De Press
Gospel Joy
Szwagierkolaska
Urodziny Niepodległej
Luxtorpeda
Kazik
Lora Szafran
Małgorzata Ostrowska
AudioFeels
Trebunie-Tutki
Monika Richardson
Tomasz Stockinger
Golec uOrkiestra
Łąki Łan
TSA – Michalski-Niekrasz-Kapłon
Magda Mołek
In-Grid
Miuosh
Maciej Rock
Daria Zawiałow
Paweł „Końjo” Konnak
Krystyna Czubówna
Piotr Cugowski
Katarzyna Zielińska
Lady Pank
Kobranocka
Alosza Awdiejew
Maciej Miecznikowski
007 Bond Symfonicznie
Przemysław Majewski
Mazowsze
Maria Peszek
Piersi
The Animals
Kabaret Ani Mru-Mru
Filatov & Karas
Lil Masti
Shakin’ Dudi
Vanessa & Sorba
Maciej Kurzajewski
Krzysztof Zalewski
DJ Hazel
Robert Janowski
Sidney Polak
Rafał Maserak
Tede
Strachy na Lachy
OMD
Dombrova Piano Duo
Aleksandra Szwed świątecznie
Nocna Zmiana Bluesa
Robert Rozmus
Magda Steczkowska świątecznie
Verba
Duet Karo
Marcin Wyrostek
Cleo
HEY
Przemysław Cypryański
Sztywny Pal Azji
Krzysztof Kiljański
IRA
Acid Drinkers
Kult
Kasia Nova
Robert Kochanek
Michał Szpak
Michał Matuszewski
Kasia Cerekwicka świątecznie
Gooral
Kasia Kowalska świątecznie
Katarzyna Glinka
Mariusz Kalaga
Dziani
Red Lips
Agata Młynarska
Ondraszki
LemON
Agata Konarska
Maria Sadowska
Don Vasyl
Darek Maciborek
Fair Play Crew
Jeden Osiem L
Piotr Gąsowski
Darek Nowicki
Indios Bravos
Jarosław Kret
Happysad
Formacja Nieżywych Schabuff
Boney M.
Marek Sierocki
UNIVERSE
Katarzyna Cichopek
Grzegorz Turnau
Coma
ELO – Electric Light Orchestra
Piotr Szwedes
Kapela Pieczarki
Elaiza
Big Cyc
Akurat
Wiktor Zborowski
Ula Pakuła – Programy dla dzieci
Kreatywne warsztaty kulinarne
Metrowy
Piękni i Młodzi
Margaret
PaXon
Dawid Kwiatkowski
SŁAWOMIR
Farben Lehre
Czadoman
Katarzyna Żak
Teatr AVATAR
Leniwiec
Koniec Świata
After Party
Rusty Buddies
Marek Jakubowski Quartet
Adrian Mitoraj
Biesiada z Damianem Holeckim
Najlepszy Przekaz w Mieście
Andrzej Bachleda-Curuś
Skangur
Elsa i Przyjaciele
Oberschlesien
Kocin Kociński Trio
Vienio
Caroline & the Lucky Ones
Biesiada Zbójnicka
Ania Dąbrowska
Jacek Borkowski
Biesiada z zespołem Trojoki
Antek Smykiewicz
„Serca ludzkie się radują”
Michał Szczerbiec
Trio JAZZaneiro
Szymon Bobrowski
Black Biceps
Mirek Szołtysek
Jacek Kawalec
Kamila Malik
Hanna Śleszyńska
Mick & Elli KBB
Raggabarabanda
Gromee
Doda
Guzowianki
Goya
Alexander Martinez
Bad Boys Blue
Kris Kojder
Mr. Pollack
Sari Ska Band
Olga Bończyk
PIN
Paulina Smaszcz
Rafał Brzozowski
Me Myself And I
Natalia Lesz
Czerwone Gitary
Renata Przemyk
Closterkeller
Biesiada z Mona Lisą
September
Stare Dobre Małżeństwo
Daab
Blues Brothers Show
Adrianna Biedrzyńska
HUNTER
Danzel
Edyta Górniak
Barbara Melzer – Retro Show
Słowiany
Kombii
Oddział Zamknięty
Mafia
Katarzyna Pakosińska
Brian Allan
B. Rybotycka & J. Wójcicki
Ladies Of Power
Hope
Magdalena Tul
Dixie Tiger’s Band
Jacek Bończyk
Kate Ryan
Ryszard Rembiszewski
Gazebo
„Afro Wigilia”
Zbigniew Zamachowski
Hit Boyz
Kabaret Moralnego Niepokoju
Voo Voo
Kayah
Szulerzy
Snowman
Michał Bajor
Chłopcy z Placu Broni
Fancy
Video
Łódzka Orkiestra Filmowa
PeWeX
Blady Kris
Manchester
John Porter
Kolina Violin Show
Katarzyna Skrzynecka
„Cicho, cicho pastuszkowie”
Maciej Pol
Ania Wyszkoni
Pogodno
Eljazz Big Band
Kabaret Jurki
Madeleen
Skaldowie
Kapela Ciupaga
Pan Li
Andrzej Krzywy
Koncert „Pokolenie JPII”
Golden Life
Bajm
Eruption
Chóry Gregorianum
Thomas Grotto
Shamrock
„Śpiewające Fortepiany”
Piotr Bałtroczyk
Precious Wilson of Eruption
Fireball
Kaczki z Nowej Paczki
Centrum Uśmiechu
Elektryczne Gitary
Mr. Zoob
Pectus
Kabaret Smile
Monika Lewczuk
Cezary Olszewski
Holeviaters
Lombard
Dorota Baran-Błaszczyk
Łzy
Tomek Grdeń
Majka Jeżowska
Kabaret Hrabi
Zespół Pieśni i Tańca „Katowice”
Trubadurzy
Kasia Popowska
Dr Misio
Monika Brodka
Grupa MoCarta
Kamila Drezno
Andrzej Piaseczny
Ryszard Rynkowski
„Gdybym miał gitarę”
Monika Borzym świątecznie
Papa D
Anna Kukawska
Agnieszka Chylińska
Aida
Beata Rybotycka
Natalia Szroeder
Haydamaky
Dixieland Band
Natasza Urbańska
Łowcy.B
Jędrowski Show
Zuziki
Steffen Möller
Tik-Tak i Fasolki
Jary Oddział Zamknięty
Paranienormalni
Sabina SAGO świątecznie
Krystyna Giżowska
Ich Troje
Natalia Nykiel
Oceana
Kabaret Sakreble
Magda Femme
Maryla Rodowicz
Nowator
Bonum Voces
Ewa Farna
Piotr Polk
Filip Mitura
„Kolęda z Wilna”
Bisquit
Kabaret Neo-Nówka
Carlos eks Bad Boys Blue
Brainstorm
Gooroleska
Vespa
Lipali
Doniu
Kabaret Skeczów Męczących
Patrick the Pan
Electrica Duo
Limahl
Formacja Chatelet
ZajeFajni
Lanberry
Kabaret pod Wyrwigroszem
Kasia Kowalska
Captain Jack
Grażyna Szapołowska
Jacek Wójcicki
Urszula
Vratch – Urban Folk
Algorytmika Live Show
Kabaret Młodych Panów
Zanoza
Stachursky
Tadeusz Woźniak
Kolędy świata z zespołem Mythos
Bananarama
Patrycja Markowska
Kapela RoY
Teatr Kubika
Kapela z Kopyta
„A za łoknym kolynda”
Robert Rowiński
Raz, Dwa, Trzy
Foliba
Asteya i Aicha
Bardabusz Orchestra Show
The Gospel Time
Janusz Radek
Dżentelmenels
Queens of Violin
Wanda i Banda
Halina Mlynkova
Paulina Biernat
Future Folk
Sebastian Riedel & Cree
Loop Trigger
Warsaw Afrobeat Orchestra
Lachersi
Edyta Geppert
Ivonn świątecznie
Laura Łącz
Grażyna Łobaszewska
Danny
Rafał Mulka
Elisabeth Duda
Dixie Band
Hurt
Marcin Spenner
No Mercy (feat. Marty Cintron)
Czarno-Czarni
Halina Frąckowiak
Kaczorex
Andrzej Rybiński
Cool Kids of Death
Odeta Moro
„Jedzmy zdrowo, kolorowo”
Zakopower
Mariusz Totoszko
De Mono
Klezmafour
PtakY
Londonbeat
Krzysztof Antkowiak
Maciej Stuhr
Kasia Cerekwicka
Krywań
Loka
Dr. Alban Show
Joanna Bartel
Krzysztof Cugowski
Izabela Trojanowska
Singin’ Birds
Natalia Kukulska
Kasia Moś
M. Miecznikowski & Leszcze
Blue Café
Michał Czernecki
Nawigacja po wpisach
1
2
3
4
5
Next page
©
2024
- Agencja Koncertowa LUXART
Search
Search for:
Go to top