Atrakcje na imprezy

W ofercie do wynajęcia urządzenia rozrywkowo-rekreacyjne, które świetnie uatrakcyjnią każą imprezę! Proponujemy wynajem różnych zestawów atrakcji wraz z kompleksową, profesjonalną obsługą.

W ofercie znajdują się:

Duża Zjeżdżalnia Żyrafy

Zjeżdżalnia to najpopularniejsze dmuchane urządzenie, niezastąpione na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, mniejszych, bądź większych. Została zaprojektowana po to, by zapewnić maksimum wrażeń naszym najmłodszym pociechom. Jej wielkość i mocno wzbogacona kolorystyka nie pozwala maluchom przejść obok bezinteresownie.

Euro Bungee (czterostanowiskowe)

Euro Bungee jest obecnie niezwykle popularnym urządzeniem rozrywkowym. Skoki i salta wykonywane w powietrzu to niezwykłe przeżycie. Tego typu urządzenia fascynują osoby w każdym wieku. Jego przemyślana, solidna konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i osobom dorosłym o wadze do 100 kg. Urządzenia wyposażone są w wysokiej jakości gumy, co zapewnia uczestnikom wysokie i dynamiczne skoki. Urządzenie to jest całkowicie bezpieczne i kontrolowane podczas użytkowania przez miłą i fachową obsługę.

Plac Zabaw (urządzenie wielofunkcyjne)

Plac zabaw to idealne połączenie kilku atrakcji w jedną. Jest bardzo atrakcyjnym urządzeniem zawierającym w swojej konstrukcji takie elementy, jak: zjeżdżalnia, suchy basen z kolorowymi piłeczkami, ścianka wspinaczkowa, labirynt, tunele, różnego rodzaju kolorowe postacie zwierzątek tworzących tory przeszkód, a wszystko to umiejscowione jest na przestrzennej poduszce pneumatycznej osłoniętej siatką ochronną tak, by umożliwić rodzicom pełną obserwację ich pociech.

Kule Wodne (basen plus cztery kule wodne)

Kule wodne to gwarancja niesamowitych wrażeń! Można chodzić po wodzie, utrzymując się na powierzchni i jednocześnie będąc suchym. Wspaniała zabawa na imprezach plenerowych.

Mechaniczny Byk Rodeo

Byk rodeo to niezapomniana przygoda dla odważnych. Urządzenie posiada mechanizm sterujący, dzięki któremu porusza się na wszystkie strony, a utrzymanie się na nim jak najdłużej jest nie lada wyzwaniem. Jest to urządzenie bezpieczne, ponieważ ewentualny upadek jest amortyzowany miękką poduchą znajdującą się w otoczeniu byka.

Kąciki animacyjne, gry i zabawy dla dzieci

Różnego typu zabawy integracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów, w skład których wchodzą: zabawy z chustą animacyjną, zawody i zabawy sportowo-integracyjne, bajkowe zgadywanki, tańce animacyjne, malowanie twarzy i tatuaży, tworzenie różnych postaci i kształtów z baloników, puszczanie dużych baniek mydlanych, warsztaty plastyczne, itp.

Chcesz wynająć Atrakcje na imprezy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE